Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. NIKOLLA LENA

prane Spitalit Gjerman | 20 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 20 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, kati I i nje shtepie private, drita dhe uje te perfshira

Botuar më 22/04/2019
25.000 leke

DURRES, SHKOZET, LAGJIA 14,

MBRAPA POSTES SE SHKOZETIT, ne rruge kryesore, shitet shtepi private, | 100 M2 | 2.300.000 Leke

1-kateshe, 3+1, oborr perpara dhe pas shtepise, shume e pershtatshme per ndertim, 100 M2, dokumenta te rregullta, hipoteke.

Botuar më 22/04/2019
2.300.000 leke

RR. TODI SHKURTI

tek kompleksi Grand | 40 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera garzoniere ne shtepi private, 40 M2, 1 banjo, i mobiluar, arredim bashkohor

Botuar më 22/04/2019
17.000 leke

RRUGA DON BOSKO

prane Hotel Ferrari | 90 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 90 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 22/04/2019
22.000 leke

RR. FUAT TOPTANI

mbi htel Dea tek vilat gjermane | 60 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 22/04/2019
12.000 leke

RR. MIHAL GRAMENO

tek kryqezimi | 65 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 65 M2, kati 1, i mobiluar, preferohen cift

Botuar më 22/04/2019
17.000 leke

RR. “HOXHA TAHSIM”,

prane farmacise 5 | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, 1 banjo, i mobiluar, oboorr, verande

Botuar më 22/04/2019
30.000 leke

RRUGA DON BOSKO

prane kompleksit Fiori di Bosco | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 80 M2, kati 1, bosh

Botuar më 22/04/2019
20.000 leke

RR. HODO BEG

mbrapa Ministrise se Shendetsise | 53 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 53 M2, i mobiluar

Botuar më 22/04/2019
20.000 leke

KODRA E PRIFTIT

rr." Gjon Simoni" | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 22/04/2019
15.000 leke