Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “IRFAN TOMINI”

nr.52, Blloku I vilave Selite | 120 M2 | 700 Euro

Jepet me qera kati I, 140m²+njesi sherbimi 40m², e kompletuar totalisht me kushte b...

Botuar më 10/02/2019
700,00 euro

RR. “SUL BEGA”

20m nga unaza | 183 M2 | 18.000.000 Leke

Shitet shtepi private, sip.totale, 183 M2, me hipoteke. Telefonatat mbas ores 17.00

Botuar më 16/02/2019
18.000.000 leke

RR. “HOXHA TAHSIM”,

prane farmacise 5 | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, 1 banjo, i mobiluar, oboorr, verande

Botuar më 15/02/2019
30.000 leke

RR. "EGNATIA",

lagja Frutikulture, Kamez, | 225 M2 | 70.000 Euro

Shitet shtepi private me sip. trualli, 225 M2, sip. ndertimi 101m², me hipoteke. Totalisht e rregulluar dhe mobiluar.

Botuar më 15/02/2019
70.000,00 euro

RR." URA"

tek antibiotiku | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 75 M2, i mobiluar

Botuar më 15/02/2019
20.000 leke

NAIM FRASHERI

mbrapa ambasades Angleze | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera kati 2 i nje vile 3 kateshe 2+1, k/bufe, bosh, 100 M2, paradhenie 2 muaj

Botuar më 15/02/2019
30.000 leke

RR. "HALIM XHELO"

mbrapa Volkswagenit | 100 M2 | 6.000 Leke

Kerohet nje vajze per ndarje qeraje te nje hyrje 2+1, ne shtepi private, 100 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 15/02/2019
6.000 leke/person

PORCELAN

ngjitur me xhamin Xhura | 86 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati I, 86 M2, shtepi dy kateshe, jepet per afat te gjate.

Botuar më 15/02/2019
18.000 leke

RR. "KONGRESI I MANASTIRIT"

pranë Spitalit të Fëmijëve, | 90 M2 | 8.000 Leke

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje, 2+1, shtepi private, 90 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, uji perfshire ne çmim

Botuar më 15/02/2019
8.000 leke/person

DURRES, SHKOZET, LAGJIA 14,

MBRAPA POSTES SE SHKOZETIT, ne rruge kryesore, shitet shtepi private, | 100 M2 | 2.300.000 Leke

1-kateshe, 3+1, oborr perpara dhe pas shtepise, shume e pershtatshme per ndertim, 100 M2, dokumenta te rregullta, hipoteke.

Botuar më 15/02/2019
2.300.000 leke

RR. “TRE VELLEZERIT KONDI”,

prane vilave Amerikane, | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 15/02/2019
20.000 leke/muaj