Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR."GJERGJ LEGISI"

LAPRAKE | 80 M2 | 16.000 Leke
Përshkrim

Jepet me qera kati II dhe III i nje vile 3-kateshe, 80 M2, secili kat, 2+1, bosh, me panele diellore, secili kat 16.000 leke

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Pjese vile
RR."GJERGJ LEGISI", LAPRAKE, 80 M2, 16.000 leke
16.000 leke

Botuar më 14/05/2018

Telefon