Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR.DON BOSKO

Prane pallateve Hawaii | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, 1 banjo, oborr, kopesht, i mobiluar

Botuar më 16/11/2018
20.000 leke

RRUGA MYSLYM KETA

1 STACION NGA RRUGA URA | 150 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 3+1, shtepi private, 150 M2, 2 banjo, bosh, vetem k/bufe

Botuar më 16/11/2018
300,00 euro

TEK MEDRESEJA,

ne zone te mire, | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera kati II i nje vile 2+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar, preferohen te huaj

Botuar më 16/11/2018
300,00 euro

SAUK

tek karburant Kastarati 2 | 56 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile, 56 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/11/2018
15.000 leke

RR. "ALI PASH GUCIA

(Rr. “Dibres”) | 250 M2 | 250.000 Euro

Shitet shtepi private dy kateshe, 250 M2, me hipoteke.

Botuar më 16/11/2018
250.000,00 euro

RR. SELMAN RIZA

lagjia Ali Demi, ngjitur me Restorant Qordja | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 16/11/2018
20.000 leke

RR. LORD BAJRON

perballe me posten e vjeter laprake | 100 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, bosh, k/bufe, uje dhe dita 24 ore

Botuar më 16/11/2018
27.000 leke

RR. 5 MAJI

mbrapa ish Kimikes | 60 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 60 M2, kati 1, bosh

Botuar më 16/11/2018
14.000 leke/muaj

SELITE E VOGEL

prane nenstacionit | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 100 M2, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, Preferohen familjare

Botuar më 16/11/2018
25.000 leke

RR. LORI LIGORI

unaza e re | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 75 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 16/11/2018
20.000 leke