Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. BABE REXHA ,

fusha aviacionit, perballe pallateve 12 katesh | 20 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garzoniere ne nje shtepi private, 20 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire, preferohen studente

Botuar më 18/12/2018
12.000 leke/muaj

DURRES, SHKOZET, LAGJIA 14,

MBRAPA POSTES SE SHKOZETIT, ne rruge kryesore, shitet shtepi private, | 100 M2 | 2.300.000 Leke

1-kateshe, 3+1, oborr perpara dhe pas shtepise, shume e pershtatshme per ndertim, 100 M2, dokumenta te rregullta, hipoteke.

Botuar më 18/12/2018
2.300.000 leke

SAUK I VJETER,

prane autostrades tek mbikalimi | 210 M2 | 400 Euro

Jepet me qera kati I dyte i nje vile i organizuar ne 3+1 me siperfaqe te brendshme, 210 M2

Botuar më 18/12/2018
400,00 euro

RR. MUSTAFA MUHEDRI

Shkoze 1 | 68 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 68 M2, i mobiluar

Botuar më 18/12/2018
15.000 leke

RRUGA KOKONOZEVE

pas Porcelanit te vjeter | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile 3 kateshe, 100 M2, kati 1, totali i kateve 1, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/12/2018
20.000 leke

RR. SABAUDIN GABRANI

tek ish Reparti Ushtarak | 85 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 85 M2, i mobiluar

Botuar më 18/12/2018
20.000 leke

RR. VEDAT KOKONA

prane Fakultetit te Mjeksise | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, i mobiluar, preferohen studente. Lirohet me 20 Dhjetor

Botuar më 18/12/2018
20.000 leke

RR. LORD BAJRON

perballe me posten e vjeter laprake | 100 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 100 M2, kati 2, bosh, k/bufe, uje dhe dita 24 ore

Botuar më 18/12/2018
27.000 leke

RR. PANDELI VANGJELI

tek ambasada Rumune, vilat amerikane | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garzoniere ne nje shtepi private, 25 M2, kati 2, i mobiluar, e pershtatshme per cift

Botuar më 18/12/2018
15.000 leke

RRUGA DRITAN HOXHA

ngjitur me Universitetin Zoja e Keshillit te Mire | 40 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsionere, shtepi private, 40 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 17/12/2018
16.000 leke