Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. KOMUNA E PARISIT

prane Kompleksit Dinamo | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 70 M2, vendparkim, i mobiluar, e shtruar me park...

Botuar më 21/05/2020
350,00 euro

RR. TODI SHKURTI

prane Kompleksit Grand | 25 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1 nga 4 dhomat ne katin II te nje vile, 25 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 29/05/2020
10.000 leke

RR. TODI SHKURTI

prane Kompleksit Grand | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne katin I te nje vile, 80M2, 1 banjo, i mobiluar, 80 M2, 1 banjo, i mobiluar, jepet per vajza

Botuar më 29/05/2020
20.000 leke

RR. "RAMAZAN BOGDANI",

ne zone te mire (1600m nga qendra e Tiranes) | 55 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1 ne vile 3-kateshe, sip, 55 M2, hyrje e kompletuar dhe totalisht e rikonstruktuar, arredim modern. Oborr me gjelberim, vend parkimi per makin. Pozicion me pamje nga dielli, Çmimi

Botuar më 29/05/2020
300,00 euro

RR. 3 VELLEZERIT KONDI

tek vilat amerikane | 80 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 80 M2, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
22.000 leke

RR. “SIRI KODRA”,

mbrapa stacionit Elektrik | 62 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 62 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, Çmimi

Botuar më 28/05/2020
18.000 leke

RR. MYSLYM KETA

Kryqezimi i Kafes se Rremes | 120 M2 | 20.000 Leke

Pranohen telefonata vetem nga cifte ! Jepet me qera kati i 3-te i nje vile 3-kateshe , hyrje me vete .( njelloj si te ishte apar Ambjenti eshte i mobiluar me oriendite e nevojshme per te banuar. Qeraja mujore 20.000 leke ne muaj . Drita + uje paguhen nga qeramarresi, 120 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke/muaj

RR. TODI SHKURTI

afer Kompleksit Grand | 20 M2 | 7.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 20 M2, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
7.000 leke

TEK QYTETI STUDENTI,

rr. "Arben Broci" | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 20 M2, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
15.000 leke

RR. TEODOR KEKO, UNAZA E RE

PERBALLE FABRIKES SE MIELLIT | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere ne nje shtepi private, 60 M2, kati 1, i mobiluar, uje dhe drita, wi-fi te perfshira ne cmim

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke/muaj

PRANE NEWS 24

rruga Aliafiz Ulqinaku | 70 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne nje shtepi private, 70 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
12.000 leke
)