Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "MYSLYM KETA",

ne zone te mire | 75 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, bosh, me kundra bufe.

Botuar më 06/08/2020
12.000 leke

INSTITUT,

Prane Universitetit | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 70 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar, jepet per vajza

Botuar më 06/08/2020
18.000 leke/muaj

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne katin I te nje vile, 1 banjo, i mobiluar plotesisht, më panele diellore, ujë 24 ore, 30 M2

Botuar më 06/08/2020
20.000 leke

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 30 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1 nga 4 dhomat ne katin Il te nje vile, 1 banjo, i mobiluar ujë 24 ore, 30 M2

Botuar më 06/08/2020
1.000 leke

RR. IRFAN TERSHANA

prane hotel Dea | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati I i vile 3 kateshe 3+1, 100 M2, me oborr. Preferohen te huaj

Botuar më 06/08/2020
25.000 leke

RR. SADIK PETRELA

tek Varri i Bamit | 95 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 95 M2, pjeserisht i mobiluar, ne cmim perfshihet uje dhe parkim

Botuar më 06/08/2020
22.000 leke

RR. GRAMOZ PASHKO

ne qytet Studenti | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 60 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 06/08/2020
20.000 leke

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa Telecom Albania | 75 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1 kati 4 ne nje vile 4 kateshe, 75 M2, 1 banjo, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/08/2020
35.000 leke/muaj

RR. "DON BOSKO",

mbrapa kompleksit Vizion Plus | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera kati II i nje vile, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 06/08/2020
26.000 leke

MBRAPA FAKULTETIT TE MJEKESISE

te spitali Amerikan 2 | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati l i nje vile, 2+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar, hyrje me vehte

Botuar më 05/08/2020
25.000 leke
)