Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA ALI PASH GUCIA

sa kalon Gjimnazin Partizani, nr.84 | 80 M2 | 500 Euro

Jepet me qera kati I dhe II i nje vile, kati I.sallon ndenje+kuzhine+banjo, kat II, 2+1+banjo+ballkon, secili kate, 80 M2, ashensor, i mobiluar, garazh makine.

Botuar më 15/10/2019
500,00 euro/muaj

RRUGA "MIGJENI"

Perballe Casa Italia, perballe 2 kullave te kuqe | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera shtepi banimi, 2 dhoma, kati I, 30 M2, 1 banjo, e kompletuar, me parkim, uje e drita 24h

Botuar më 15/10/2019
13.000 leke

RR. KONGRESI MANASTIRIT

tek Profarma | 73 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 73 M2, i mobiluar

Botuar më 15/10/2019
20.000 leke

SHKOZE

tek Ura | 30 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, salle ngrenie, sallon ndenje, i mobiluar

Botuar më 15/10/2019
14.000 leke

RR. BESNIK CEKA

prane fushes se futbollit ne Laprake | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 70 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 15/10/2019
30.000 leke

DURRES,

lagjia nr.8, prane ish rajonit te policise | 120 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 3+1, shtepi private, 120 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 15/10/2019
15.000 leke/muaj

MBRAPA PALLATIT TE SPORTIT

afer Vila Guza | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere ne vile 4 kateshe, 80 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 15/10/2019
20.000 leke

RR. ALEKSANDER MOJSIU

mbrapa postes, ne Kinostudjo | 40 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garzoniere ne nje shtepi private, 40 M2, kati 1, i mobiluar, e pershtatshme per 1 person

Botuar më 15/10/2019
12.000 leke

RR. "DON BOSKO",

ne zone te mire | 70 M2 | 8.000 Leke

Kerkohet 1 djal per ndarje qeraje 1+1+aneks, 70 M2, i mobiluar, Uje dhe drita brenda ne çmim

Botuar më 15/10/2019
800 leke/person

PRANE SHKOLLES BALETIT

Rr. “Mihal Grameno” | 35 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera kati II i nje vile, nje dhome dhe kuzhine te perbashket, kati 2, 35 M2, e kompletuar. preferohen meshkuj

Botuar më 15/10/2019
10.000 leke/person
)