Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "5 MAJI",

rrugica Lucie Miloti, prane qendres Concord | 77 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 77 M2, i mobiluar, hyrje e rregulluar, 1 tualet.

Botuar më 13/10/2019
20.000 leke

RR. “SUL BEGA”

20m nga unaza | 183 M2 | 18.000.000 Leke

Shitet shtepi private, sip.totale, 183 M2, me hipoteke.

Botuar më 13/10/2019
18.000.000 leke

BLLOKU I VILAVE SELITE

prapa qendres Kristal | 16 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1 dhome ne katin e dyte te nje vile, 16 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: shume e mire, banjo dhe korridori i perbashket,e mobiluar,ballkon

Botuar më 12/10/2019
12.000 leke

RR. "QEMAL STAFA"

prane shkolles se Kuqe | 117 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 117 M2, kati 3, bosh, hyrje me vehte, jepet per zyra ose familiare.

Botuar më 12/10/2019
25.000 leke

RR. "HAXHI DALLIU",

ne shtepi private, | 50 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 50 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 12/10/2019
12.000 leke

MBRAPA FAK. TE SHKENCAVE TE NATYRES,

jepet me qera | 85 M2 | 20.000 Leke

1+1, 85 M2, i mobiluar, me oborr.

Botuar më 11/10/2019
20.000 leke

NE ZGJATIMIN E BULEVARDIT TE RI

STACIONI TRENIT | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 35 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 11/10/2019
15.000 leke/muaj

RR. 5 MAJI

perballe Shkolles Tirana Jone | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 11/10/2019
20.000 leke

RR. 5 MAJI

perballe Shkolles Tirana Jone | 120 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 3+1 shtepi private, 120 M2, 2 banjo, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 11/10/2019
28.000 leke

RR. VELLEZERIT MANASTIRLIU

mbrapa ambasades angleze | 25 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera nje dhome, nje banjo, nje aneks ne nje shtepi private,, 25 M2, e rikonstruktuar, pjeserisht e mobiluar, e pershtatshme per nje person, paradhenie 2 muaj

Botuar më 11/10/2019
13.000 leke
)