Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR."MIHAL GRAMENO"

prane depos se ujit | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, dhe 1 garsoniere jepen bosh ose te kompletuara sipas deshires, termoizolim, uje selite 24h, ballkone, dritare dopio xham, parkim. I pershtatshem per student

Botuar me 22/10/2018
20.000 leke

RR. SALI MYFTIA

Babrru | 70 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 70 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar me 22/10/2018
10.000 leke

TEK ASTIRI,

prane Alfa Bank, | 80 M2 | 8.000 Leke

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje ne hyrje 2+1, 80 M2, i mobiluar, e kompletuar me te gjitha kushtet

Botuar me 22/10/2018
8.000 leke/muaj

AFER KODRES SE DIELLIT

rruga : Gjon Nikoll Kazazi | 76 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private, 76 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, dhe dhome gatimi dhe dhome ndenje , jepet vetem per familjare

Botuar me 22/10/2018
25.000 leke/muaj

UNAZA E RE

perballe Pallatit me shigjeta | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, i mobiluar

Botuar me 22/10/2018
20.000 leke

RR. "ALI DEMI",

mbi Kryegjyshaten, | 80 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 2+1+sallon, ballkon i madhe, 80 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar me 22/10/2018
23.000 leke

RR. SHEMSI HAKA

tek ish Gjeologjika | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, totali i kateve 2, i mobiluar

Botuar me 22/10/2018
20.000 leke

RR. TODI SHKURTI

prane Kompleksit Grand | 25 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera dhome ne katin II te nje vile, 25 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar me 22/10/2018
10.000 leke

TEK MEDRESEJA

jepe me qera kati II I nje vile, 2+1 | 100 M2 | 300 Euro

E kompletuar, 100 M2, kati 2, i mobiluar, preferohen te huaj

Botuar me 22/10/2018
300,00 euro

TEK VARRI BAMIT,

prane shkolles "Hasan Prishtina", | 85 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, k/bufe

Botuar me 22/10/2018
22.000 leke