Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "OSO KUKA", NGJITUR ME RESIDENCEN AMERIKANE,

ne zone te mire | 150 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Pjese vile
Rr. "Oso Kuka", ngjitur me residencen Amerikane,, ne zone te mire, 150 M2, 350 euro
3 banjo
Përshkrim

Jepen me qera 2 hyrje ne vile 3-kateshe 2+1, sip. 95m², e mobiluar, çmimi 250 Euro dhe ap. dhe 3+1, 150 M2, 3 banjo, e mobiluar. Çmimi

350,00 euro

Botuar më 12/08/2019

Telefon