Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. KRISTAQ MONE

tek unaza e re | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 100 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 21/01/2019
20.000 leke

RR. FERIT XHAJKO

perballe me ish restorant Durresi | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private 1+1, 60 M2, oborr, bosh

Botuar më 21/01/2019
20.000 leke

RRUGA 5 MAJI

TE SHKOLLA TIRANA JONE | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 21/01/2019
20.000 leke

DURRES, SHKOZET, LAGJIA 14,

MBRAPA POSTES SE SHKOZETIT, ne rruge kryesore, shitet shtepi private, | 100 M2 | 2.300.000 Leke

1-kateshe, 3+1, oborr perpara dhe pas shtepise, shume e pershtatshme per ndertim, 100 M2, dokumenta te rregullta, hipoteke.

Botuar më 21/01/2019
2.300.000 leke

OKAZION!! DURRES, LAGJIA 17, MBRAPA ZJARRFIKSEVE

RR. "Mili Goga" | 513 M2 | 130.000 Euro

Shitet shtepi private 1-kateshe, 2+1, sip. ndertimi 108m², sip. totale, 513 M2, 1 banjo, e rrethuar me avlli, me oborr, me dokumenta te rregullta, hipoteke

Botuar më 21/01/2019
130.000,00 euro

KAMEZ

mbrapa tregut | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 2 dhoma e kuzhine, 70 M2, e kompletuar, me vend parkimi makine

Botuar më 21/01/2019
20.000 leke

RR. "GRAMOZ PASHKO",

perballe Ekonomikut, tek Qyteti Studenti, | 135 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati II i nje vile 3-kateshe, hyrje 2+1, 135 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 21/01/2019
20.000 leke

RR. GRAMOZ PASHKO

qyteti studenti | 25 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, ne nje shtepi private, 25 M2, i mobiluar

Botuar më 21/01/2019
13.000 leke

SUPER CMIM! TEK FARMACIA 10

RRUGA "RIZA CEROVA" | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 21/01/2019
25.000 leke

RR. STAVRO VINJAO

tek ambasada Amerikane | 30 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garzoniere ne shtepi private, 30 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 21/01/2019
16.000 leke/muaj