Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. ISLAM ALLA

nr. 12 | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1 ne nje vile, 80 M2, kati 4, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, Preferohente huaj

Botuar më 25/04/2019
350,00 euro

RR. "PETRAQ LEKA"

Kombinat, njesia 6 | 114 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 114 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, ne shtepi private, jepet edhe per biznes

Botuar më 25/04/2019
23.000 leke

KODER KAMEZ,

Rr. Agusto Midoli | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne nje shtepi private, 60 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/04/2019
20.000 leke/muaj

RR. EGNATIA

Laprake, pas KMY | 62 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 62 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/04/2019
18.000 leke

KOMBINAT,

rr. "Qelqit", | 100 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, i mobiluar, kati I.

Botuar më 25/04/2019
18.000 leke

MBI QYTETIN STUDENTI,

tek Big Market, | 70 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 1 ballkon, i mobiluar, Per vajza

Botuar më 25/04/2019
24.000 leke

PRANE SHKOLLES BALETIT

Rr. “Mihal Grameno” | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera kati III i nje vile, 3+1, 100 M2, e kompletuar. 2-3 vende parkimi, preferohen te huaj dhe familjare te rritur

Botuar më 25/04/2019
35.000 leke

RR. “TRE VELLEZERIT KONDI”,

prane vilave Gjermane dhe hotel Deas, | 25 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, i mobiluar

Botuar më 25/04/2019
12.000 leke

LAGJA ALI DEMI

rr. Pasho Hysa | 500 M2 | 275.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe e perfunduar, me sip. trrualli, 500 M2, 3 banjo, me hipoteke, certifikate pronesie. Shitet per arsye ekonomike.Uje 24h

Botuar më 25/04/2019
275.000,00 euro

RRUGA 5 MAJI

TE SHKOLLA TIRANA JONE | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 24/04/2019
20.000 leke