Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "DON BOSKO",

perballe restorant Gjeli, ne vile 3 kateshe, | 250 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 4+1, 250 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 16/08/2018
40.000 leke

TEK BRRYLI,

500m mbi maternitetin e ri, | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 16/08/2018
20.000 leke

PRANE VILES GOLD,

rr. “Gjon Buzuku nr 92, ne shtepi private, | 80 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 3 dhoma, 2 korridore, 80 M2, pjeserisht i mobiluar, ballkon, me oborr te madh, uje dhe drita 24h. E lire ne dt 1 Shtator

Botuar më 16/08/2018
300,00 euro

RR. “5 MAJI”,

ne krah te qendres Concord | 50 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 3, i mobiluar, perfshire interneti ne cmim

Botuar më 15/08/2018
23.000 leke

ALLIAS

Allias | 99 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje vile, 99 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/08/2018
25.000 leke/muaj

RR. GRAMOZ PASHKO

qytet studenti | 24 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 24 M2, i mobiluar

Botuar më 15/08/2018
12.000 leke

SAUK

lagjia e re, tek Xhamia | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne vile, 120 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 15/08/2018
20.000 leke

RR. "JORDAN MISJA",

prane arkivit te shtetit, | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 15/08/2018
25.000 leke

RR. "MUHARREM BAJRAKTARI"

TEK ISH PULARIA TEK SHINAT E TRENIT | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 2+1, 70 M2, kati I, e mobiluar, drita e uje 24h

Botuar më 15/08/2018
18.000 leke

RR. “BENIAMIN KRUTA”

afer kryqezimit te Laprakes | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje shtepie private, 50 M2, dhome, kuzhine, e mobiluar

Botuar më 15/08/2018
18.000 leke