Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK ZONA E SANATORIUMIT,

Rr. “Shefqet Ndroqi”, | 40 M2 | 11.000 Leke

Jepet me qera dhome +kuzhine, sip, 40 M2, kati 1, i mobiluar, Çmimi

Botuar më 22/11/2019
11.000 leke

KTHESA E KAMZES

tek shinat e trenit | 60 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 22/11/2019
16.000 leke

BABRRU

qender | 120 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 120 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 22/11/2019
15.000 leke

RR. ARBEN BROCI

pas godines 23 | 20 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera dhome paradhome, ne nje shtepi private, 20 M2, kati 3, i mobiluar, e pershtatshme per 2 persona, Wi-fi

Botuar më 22/11/2019
17.000 leke/muaj

RR. MYSLYM KETA

afer Kafes se Rremes | 73 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 73 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 22/11/2019
16.000 leke

LAPRAKË,

Mbrapa Spitalit Ushtarak | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati I i nje shtepie private, 70 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, i mobiluar pjeserisht, uje e drita 24h

Botuar më 22/11/2019
18.000 leke

RRUGA E KAVAJES

tek birra Tirana | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne shtepi private, 80 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 22/11/2019
25.000 leke

RR. DEMIR ZYKO

ish - fusha e Beksave, afer Profarmes dhe spitaleve Nene Tereza | 140 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 3+1 ne nje Vile 3-kateshe, 140 M2, ipershtatshem per magazine, e cdo lloj biznesi, pasi ambienti eshte i mbyllur, i ajrosur dhe i sigurt njekohesisht

Botuar më 21/11/2019
40.000 leke

NE FUND TE RR. "JORDAN MISJA",

prane blv te ri, ne shtepi private | 140 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 140 M2, i mobiluar, hyrje e rregulluar, internet falas. E pershtatshme per 4 vajza ose familjare.

Botuar më 21/11/2019
20.000 leke

RR. SABAUDIN GABRANI

tek kthesa e Yzberishtit | 65 M2 | 5.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje hyrje 1+1 ne nje shtepi private, 65 M2, kati 1, i mobiluar, aktualisht jetojne 2 vajze

Botuar më 20/11/2019
5.000 leke/person
)