Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. KOMUNA E PARISIT

prane Kompleksit Dinamo | 70 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Pjese vile
Rr. Komuna e Parisit, prane Kompleksit Dinamo, 70 M2, 350 euro i diskutueshem
I mobiluar
Vendparkim
Përshkrim

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 70 M2, vendparkim, i mobiluar, e shtruar me parket, me kondicioner, internet, ballkon dhe oborr

350,00 euro

Botuar më 31/05/2020

Telefon
)