Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHKOZE, TIRANE

Ura e poligrafikut | 150 M2 | 250 Euro

Jepet me qira kati i dyte i nje vile prane Ures se Shkozes,, 150 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar me 15/10/2018
250,00 euro/muaj

RR."SELAUDIN ZORBA"

Mbrapa SPITALIT AMERIKAN II, | 110 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 110 M2, bosh, me K/bufe. Hyrje me vehte/2 parkime

Botuar me 15/10/2018
20.000 leke

SAUK

mbrapa xhamise | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 40 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar me 15/10/2018
13.000 leke

SAUK

tek karburant Kastarati 2 | 56 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile, 56 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 15/10/2018
15.000 leke

RR. ERNEST BUSHAT

Lindje te Akademise se Policise Sauk | 126 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, ne nje vile, 126 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Mundesi ngrohje me oxhak me dru.

Botuar me 15/10/2018
40.000 leke/muaj

RR. BESA

prane nenstacionit elektrik | 65 M2 | 16.000 Leke

Jap shtepi me qera kati i pare 1+1 dhe sallon. uje dhe drita 24 h + internet. hyrja ka dhe verande, 65 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 15/10/2018
16.000 leke/muaj

QYTETI STUDENTI,

rr. "Gramoz Pashko", | 30 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, 1 banjo, i mobiluar, kati I ne shtepi private.

Botuar me 15/10/2018
14.000 leke

RR. TODI SHKURTI

prane pallatit Grand | 70 M2 | 21.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, kati 2, 1 ballkon, i mobiluar, preferohen familjare

Botuar me 15/10/2018
21.000 leke

100M LARG GJYKATES,

tek rruga Burgut, | 90 M2 | 18.000 Leke

Ne shtepi private jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar me 15/10/2018
18.000 leke

RR. ENDRI KEKO

tek Venue Club | 109 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 109 M2, bosh

Botuar me 15/10/2018
20.000 leke