Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "JORDAN MISJA",

ne zone te mire, | 30 M2 | 14.000 Leke
Përshkrim

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar, hyrje me vehte, uje dhe drita 24h

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Pjese vile
Rr. "Jordan Misja",, ne zone te mire,, 30 M2, 14.000 leke
I mobiluar, kati 1
14.000 leke

Botuar më 12/06/2018

Telefon