Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BABRRU,

siper Xhamise, | 120 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera e gjith vila 2 kate e gjysem, me garazh, e mobiluar totalisht me kushte...

Botuar me 16/09/2018
22.000 leke

RR. SABAUDIN GABRANI

mbrapa ish SMT se vjeter, tek Pasticeri Lika | 140 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 2+1, nje vile 4 kateshe, 140 M2, 2 ballkone, i mobiluar, Preferohen familjare ose vajza

Botuar me 24/09/2018
17.000 leke

RR. "ARKITEK KASEMI"

perballe Triss, tek tyneli, ngjitur me Farmaci Ema | 150 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 3+1, kati Ii i viles, hyrje me vehte, 150 M2, i mobiluar, totalisht me kushte bashkohore te kohes. me dy banjo. Preferohen me afat te gjate. Shume e pershtatshme per studente femra dhe familjare

Botuar me 24/09/2018
40.000 leke

BLLOKU "VASIL SHANTO",

pas hotel "Diplomat" | 55 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, ne shtepi private, 55 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar me 24/09/2018
20.000 leke/muaj

RR. JAHJA BALLHYSA

siper spitalit te sanatoriumit | 100 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 100 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar me 24/09/2018
18.000 leke/muaj

RR."BAJRAM ALLARAJ"

afer Grandit | 85 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 85 M2, i mobiluar

Botuar me 24/09/2018
18.000 leke

RR. LLAZI MIHO

Kombinat | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar me 24/09/2018
20.000 leke

BABRRU

kafja e rremes | 60 M2 | 25.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati I, me 35m oborr, me hipoteke

Botuar me 24/09/2018
25.000,00 euro

BLLOKU I VILAVE SELITE

prapa qendres Kristal | 16 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1 dhome ne katin e dyte te nje vile, 16 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: shume e mire, banjo dhe korridori i perbashket,e mobiluar,ballkon

Botuar me 23/09/2018
12.000 leke

SAUK

mbrapa xhamise | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 40 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar me 22/09/2018
13.000 leke

RR.JORDAN MISJA

afer Kolegjit Turk | 50 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 50 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, jepet per vajza ose cift

Botuar me 22/09/2018
23.000 leke/muaj