Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. MIHAL GRAMENO

Tek shkolla Mihal Grameno | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
25.000 leke

TEK ZOGU ZI,

prane karburant Fredi, | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepen me qera 2 hyrje: 1+1, sip. 40m², kati I, e mobiluar, 20.000 leke (per 2-3 vajza ose çift) dhe 1+1+ambient gatimi me vehte, 60 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
30.000 leke

RR."3 VELLEZERIT KONDI"

tek Vilat Gjermane | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, shtepi private, 40 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
15.000 leke

RR."SIRI KODRA"

tek Hotel Meridiani | 110 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 110 M2, i mobiluar, e pershtatshme per 4 studente

Botuar më 20/07/2018
22.000 leke

RR.

tek Zjarrfikset | 32 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 32 M2, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
20.000 leke

RR."SELAUDIN ZORBA"

poshte Spitalit Amerikan | 20 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 20 M2, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
12.000 leke

RRUGA E KAVAJES

te birra tirana | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne shtepi private, 80 M2, kati 2, i mobiluar, vetem femra

Botuar më 20/07/2018
25.000 leke

RR. STAVRI THEMELI

prane qendres Globe | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 80 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
20.000 leke

RRUGA "BESA"

prane nenstacionit elektrik | 140 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje shtepie private, 140 M2, 1 banjo, 4 +1, bosh

Botuar më 20/07/2018
25.000 leke

UNAZA E RE

100m mbrapa lokal "Artisti" | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 1+1, 60 M2, Kati I, e mobiluar

Botuar më 20/07/2018
20.000 leke