Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. HASAN VOGLI

mbrapa Shkolles Marlin Barleti | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 24/01/2020
18.000 leke

RR. IDRIZ DOLLAKU

lagjia Ali Demi | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 80 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar, hyrje me vete

Botuar më 24/01/2020
20.000 leke

RR. INAJETE DUMI

mbrapa ambasades amerikane, prane shkolles Osman Myderizi | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, 1 banjo, verande, oborr, i mobiluar, hyrje me vete

Botuar më 24/01/2020
30.000 leke

SAUK,

shitet shtepi private | 250 M2 | 110.000 Euro

3+1, sip. ndertimi 110m², me oborr, sip. totale, 250 M2, me hipoteke.

Botuar më 24/01/2020
110.000,00 euro

RR. RIZA CUKA

Laprake, 500m nga spitali ushtarak, krahu i majte,, krahu i majte | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, ne shtepi private

Botuar më 24/01/2020
15.000 leke/muaj

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT

30m nga Shkolla Dhora Leka | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, kati 1, bosh, k/bufe

Botuar më 24/01/2020
20.000 leke

RR. 5 MAJI

pallati i shkodraneve | 55 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 24/01/2020
20.000 leke

RRUGA JORDAN MISJA

rrugica Bektash Kozeli | 168 M2 | 390.000 Euro

Shitet shtepi nje kateshe nje kateshe, disponon certifikate pronesie, ambiente banimi, 168 M2, perbehet: 2 dhoma gjumi, dhome pritje, ambient ndenje dhe ngrenie, 2 banjo, ambient gatimi, korridor, verande, ne oborr ka garazhd 27m² me tarac, sipe. totale 786m² e gjitha me mur

Botuar më 24/01/2020
390.000,00 euro

RR. "DON BOSKO",

ne shtepi private | 40 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 24/01/2020
18.000 leke

MBI QYTETIN STUDENTI,

siper rruges se Elbasanit | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, hyrje e mobiluar dhe rregulluar. Preferohen vajza.

Botuar më 23/01/2020
20.000 leke
)