Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. BABE REXHA

afer fushes se aviacionit | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 02/03/2021
20.000 leke/muaj

RR."SELAUDIN ZORBA",

100m mbi fakultetin e Mjeksise, | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, 1 banjo, i mobiluar, e pershtatshme per vajza

Botuar më 02/03/2021
20.000 leke

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

tek Globe, rruga Stavri Themeli | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, 2 ballkone, bosh, Preferohen familjare/cift

Botuar më 02/03/2021
20.000 leke

RR. "MIGJENI"

AFER TERMINALIT TE RI | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 2 dhoma te vogla, tualet, kati I, 40 M2, e kompletuar

Botuar më 02/03/2021
13.000 leke

RR. "BRUZI",

Laprake | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere ne nje shtepi private, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 02/03/2021
15.000 leke

RRUGA BESA

Prane Hotel Meridiani | 65 M2 | 18.000 Leke

Dhome gjumi, banjo, korridor dhe sallon guzhine e mobiluar., 65 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 02/03/2021
18.000 leke

RRUGA ELBASANIT

150m nga vilat amerikane | 56 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 56 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 02/03/2021
15.000 leke

SIPER QYTET STUDENTI

Jul Kasapi, tek depo e ujit | 60 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 02/03/2021
10.000 leke

RRUGA FEHMI AGANI

rrethrrotullimi sheshi Shqiponja, tek dogana. | 600 M2 | 200.000.000 Leke

Vile 2-kateshe + dyqan . Oborr dhe shumellojshmeri pemesh , hapesir parkimi per automjete., 600 M2, 2 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 02/03/2021
200.000.000 leke

RR. PJETER BUDI

ne Qytet Studenti | 50 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 02/03/2021
16.000 leke
)