Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ME QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA GRAMOZ PASHKO PRANE QYTET STUDENTIT (ID 4251190)

Prane Qytet Studentit ne rrugen Gramoz Pashko | 130 M2 | 550 Euro

Jepet kati 3 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, koridor, 2 tualete, 3 ballkone. Jepet e mobiluar, me parket. Cmimi 550 euro, 130 M2, Property ID : 4251190 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
550,00 euro

VILA ME QERA - MIHAL GRAMENO

Prane Pallatit me antena | 120 M2 | 500 Euro

Tek Mihal Grameno prane Pallatit me antena jepet me qera apartament me siperfaqe 120m², 3+1 i mobiluar plotesisht,me arredim te rri i ndodhur ne katin e 2 te nje vile me hyrje me vete. Apartamenti organizohet nga nje salle ngrenie ,sallon ndenje ,ambjent gatimi. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçareÇmimi : 500€., 120 M2, kati 2, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit: Agjensi Imobiliare

Botuar më 29/11/2021
500,00 euro/muaj

PJESE VILE ME QERA - RRUGA RASIM KALAKULA

Rruga Rasim Kalakula | 120 M2 | 450 Euro

Kati 3Blloku i vilave te kristali Siperfaqe 120 m2Organizohet: .Salloni dhe guzhina te ndara• 2 dhoma gjumi. 2 banjo. . Ballkon Ofrohet: . E mobiluar me te gjitha kushtet. Gjendje shume e mire. Zone e qete. • Me parketParkimHyrje me vete Cmimi : 450 euro 1qera + 1 garanciVI 056, 120 M2, kati 3, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2021
450,00 euro/muaj

JEPET ME QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA GRAMOZ PASHKO PRANE QYTET STUDENTIT (ID 4251190)

Prane Qytet Studentit ne rrugen Gramoz Pashko | 130 M2 | 550 Euro

Jepet kati 3 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, koridor, 2 tualete, 3 ballkone. Jepet e mobiluar, me parket. Cmimi 550 euro, 130 M2, Property ID : 4251190 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/11/2021
550,00 euro

JEPET ME QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA GRAMOZ PASHKO PRANE QYTET STUDENTIT (ID 4251190)

Prane Qytet Studentit ne rrugen Gramoz Pashko | 130 M2 | 550 Euro

Jepet kati 3 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, koridor, 2 tualete, 3 ballkone. Jepet e mobiluar, me parket. Cmimi 550 euro, 130 M2, Property ID : 4251190 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/11/2021
550,00 euro

RRUGA HIM KOLLI

Prane Kryqezimit te rruges se Kavajes | 115 M2 | 500 Euro

Rruga Him Kolli , prane kryqezimit te rruges se Kavajes jepet me qera kati i 3 i nje vile me siperfaqe 115 m², 2+1 totalish i investuar bosh ose i mobiluar sipas kerkesave te klienteve. Organizohet nga ambjent ngrenie dhe ndenje ,2 dhoma gjumi 1 ballkon ,1 tualet.Apartamenti eshte plotesisht i shtruar me parket dhe me sistem kapot ,kondicioner dhe grila veneziane ., 115 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare .Çmimi i pa mobiluar : 500 €uroÇmimi i mobiluar : 600€uroAgjensi Imobiliare

Botuar më 26/11/2021
500,00 euro/muaj

SHTEPI ME QERA - RR. "JORDAN MISJA",

prane stacionit te autobusit | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 2, i mobiluar, hyrje e rregulluar.

Botuar më 26/11/2021
30.000 leke

SHTEPI ME QERA SELITE, RR. "KUJTIM SPAIVOGLI", NE ZONE TE MIRE,

jepet me qera | 110 M2 | 300 Euro

2+1, kati I i nje vile, sip, 110 M2, 2 banjo, bosh, kuzhine me k/bufe, me ballkon te madh rreth 30m², me mundesi parkimi per makine. Çmimi

Botuar më 26/11/2021
300,00 euro

SHTEPI ME QERA - RR. "DON BOSKO",

ne shtepi private | 40 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 1, i mobiluar, Jepet per cifte

Botuar më 26/11/2021
16.000 leke

JEPET ME QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA GRAMOZ PASHKO PRANE QYTET STUDENTIT (ID 4251190)

Prane Qytet Studentit ne rrugen Gramoz Pashko | 130 M2 | 550 Euro

Jepet kati 3 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, koridor, 2 tualete, 3 ballkone. Jepet e mobiluar, me parket. Cmimi 550 euro, 130 M2, Property ID : 4251190 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/11/2021
550,00 euro
)