Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHTEPI ME QERA SELITE, RR. "KUJTIM SPAIVOGLI", NE ZONE TE MIRE,

jepet me qera | 110 M2 | 300 Euro

2+1, kati I i nje vile, sip, 110 M2, 2 banjo, bosh, kuzhine me k/bufe, me ballkon te madh rreth 30m², me mundesi parkimi per makine. Çmimi

Botuar më 27/10/2021
300,00 euro

JEPET ME QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA GRAMOZ PASHKO PRANE QYTET STUDENTIT (ID 4251190)

Prane Qytet Studentit ne rrugen Gramoz Pashko | 130 M2 | 450 Euro

Jepet kati 3 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, koridor, 2 tualete, 3 ballkone. Jepet e mobiluar, me parket., 130 M2, Property ID : 4251190 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
450,00 euro

SHTEPI ME QERA - TREGU ELEKTRIK

prane Kompleksit Grand | 140 M2 | 400 Euro

Tregu Elektrik, prane Kompleksit Grand, jepet me qera kati i 2 i nje Vile, i mobiluar, siperfaqe 140 m². Hyrja organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, kondicioner, verande, mundesi parkimi.Jepet me qera 400 euro ne muaj., 140 M2, 2 banjo, verande, vendparkim, ID e Prones : BH 3251150

Botuar më 26/10/2021
400,00 euro/muaj

JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE VILE 2+1

Myslym shyr | 120 M2 | 420 Euro

Siperfaqe 120 m2 Me Siperfaqe 120 m2 Organizohet: . Salloni dhe Guzhina te organizuara se bashku• 2 dhoma gjumi. 1 banjo. . 1 Ballkon • Oborr 30 m2 • Hyrje e vacant . KorridorOfrohet: . I mobiluar. Gjendje shume e mire . Zone e qete. • Me pllake Cmimi : 420 euro 1 qera + 1 garanciAN 038, 120 M2, 1 banjo

Botuar më 26/10/2021
420,00 euro

JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE VILE 2+1 SIPERFAQE 145 M2

Rruga mihal grameno | 145 M2 | 400 Euro

Me Siperfaqe 145 m2 Organizohet: . Salloni dhe Guzhina te organizuara se bashku• 2 dhoma gjumi. 1 banjo. . 1 Ballkon . KorridorOfrohet: . I mobiluar. Gjendje shume e mire . Zone e qete. • Me pllake Cmimi : 400 euro 1 qera + 1 garanciAN 036, 145 M2, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/10/2021
400,00 euro/muaj

JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE VILE 2+1

Myslym shyr | 120 M2 | 420 Euro

Me Siperfaqe 120 m2 Organizohet: . Salloni dhe Guzhina te organizuara se bashku• 2 dhoma gjumi. 1 banjo. . 1 Ballkon • Oborr 30 m2 • Hyrje e vacant . KorridorOfrohet: . I mobiluar. Gjendje shume e mire . Zone e qete. • Me pllake Cmimi : 420 euro 1 qera + 1 garanciAN 038, 120 M2, kati 02, 01 banjo, 01 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/10/2021
420,00 euro/muaj

JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE VILE 2+1

Myslym shyr | 120 M2 | 420 Euro

Me Siperfaqe 120 m2 Organizohet: . Salloni dhe Guzhina te organizuara se bashku• 2 dhoma gjumi. 1 banjo. . 1 Ballkon • Oborr 30 m2 • Hyrje e vacant . KorridorOfrohet: . I mobiluar. Gjendje shume e mire . Zone e qete. • Me pllake Cmimi : 420 euro 1 qera + 1 garanciAN 038, 120 M2, 1 banjo

Botuar më 26/10/2021
420,00 euro

ASTIR

Prane Bar Artisti | 90 M2 | 45.000 Leke

Tek Astiri ,prane Bar Artisti jepet me qera apartament me siperfaqe 90m², 2+1 i mobiluar, i ndodhur ne katin e 3-te te nje vile me hyrje me vehte . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Ç???????? 45000Leke, 90 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 26/10/2021
45.000 leke/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT DUBLEKS

tek kodra e priftit | 100 M2 | 35.000 Leke

Me siperfaqe 100m2Organizohet:•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•2 dhome gjumi•2 tualet •1 ballkonOfrohet:• i mobiluar•pa ashensor•kondicionerne kushte bashkohoreCmimi qera: 35000+1 muaj garanci ID BS-122, 100 M2, 02 banjo, 01 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/10/2021
35.000 leke/muaj

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT

30m nga Shkolla Dhora Leka | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 25/10/2021
20.000 leke
)