Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "JORDAN MISJA",

jepet me qera | 20 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 20 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar, hyrje me vehte, e pershtatshme dhe per dyqan.

Botuar më 20/07/2019
10.000 leke

RR. ETEM GJINUSHI

Sauk i ri, mbrapa xhamise | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 60 M2, kati 1, i mobiluar, internet, kondicioner

Botuar më 20/07/2019
18.000 leke

RRUGA FROSINA PLAKU

200m mbrapa Hotel Mondial | 80 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 80 M2, i mobiluar

Botuar më 20/07/2019
23.000 leke

RR. "JORDAN MISJA",

prane kolegjit turk | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 20/07/2019
15.000 leke/muaj

SELITE

siper karburantit | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere ne nje shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 20/07/2019
15.000 leke

RR. TODI SHKURTI

50m mbi kompleksin Grand | 100 M2 | 230 Euro

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 100 M2, kati 1, vendparkim, i mobiluar, e ngritur nga toka, ndertim i ri

Botuar më 20/07/2019
230,00 euro

PERBALL PALLATIT ME SHIGJETA

RRUGA XHEVIT GJATA | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 30 M2, kati 2, i mobiluar, e pershtatshme per 2 veta

Botuar më 20/07/2019
15.000 leke

TEK 21 DHJETORI

mbrapa hotel Mondial | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje vile, 100 M2, oborr, e mobiluar totalish me mobilim te mire, pa lageshtire me kontator elektrik me vete. E pershtatshme vetem per 2-3 vajza

Botuar më 19/07/2019
25.000 leke

SUPER CMIM! RR. DEMIR GASHI

TEK FARMACIA 10 | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, i mobiluar, me te gjitha pajisjet

Botuar më 19/07/2019
25.000 leke

RR. 5 MAJI

perballe Shkolles Tirana Jone | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 19/07/2019
20.000 leke