Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHEN 2 VAJZA

per ndarje qeraje | 60 M2 | 5.000 Leke

Te nje apartamenti 1+1 ne nje shtepi private, 60 M2, kati 2, i mobiluar, Adresa: Mbrapa spitalit Ushtarak rruga Marubi

Botuar më 15/11/2018
5.000 leke

FUNDI I FUSHES AVIACIONIT,

PRANE SHKOLLES "DHORA LEKA", ne shtepi private | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, uje dhe drita, parkim per makine

Botuar më 14/11/2018
20.000 leke

RR."JORDAN MISJA"

pas Kolegjit Turk | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 80 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 14/11/2018
20.000 leke

RR. BUDI

ne Qytet Studenti | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, i mobiluar, preferohet cift

Botuar më 14/11/2018
20.000 leke

RR. VANGJEL NOTI

ne Laprake | 60 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 14/11/2018
12.000 leke

LAGJA ALI DEMI

rr. Pasho Hysa | 500 M2 | 275.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe me sip. trrualli, 500 M2, 3 banjo, vile e perfunduar, me hipoteke, certifikate pronesie. Shitet per arsye ekonomike.

Botuar më 13/11/2018
275.000,00 euro

RR. “OSO KUKA”,

prane rezidences Amerikane, | 613 M2 | 560.000 Euro

Shitet vile, 613 M2, 9 banjo, tre kate banim + garazhd + ballkone perimetral me hipoteke

Botuar më 13/11/2018
560.000,00 euro

RR. 4 DESHMORET

afer gjimnazit Partizani | 35 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne nje vile 3 kateshe, 35 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 13/11/2018
18.000 leke

RR."HOXHA TAHSIM"

perballe Parukeri Frides | 10 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 10 M2, i mobiluar

Botuar më 13/11/2018
15.000 leke

RR. BABE REXHA ,

fusha aviacionit, perballe pallateve 12 katesh | 20 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garzoniere ne nje shtepi private, 20 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire, preferohen studente

Botuar më 13/11/2018
12.000 leke/muaj