Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE KRAH TE SPITALIT USHTARAK,

ne shtepi private, | 90 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, bosh, me k/bufe, hyrje e rregulluar, me verande, vend parkimi per makine.

Botuar me 25/09/2018
20.000 leke

RR. “SIRI KODRA” (RAMAZAN JARANI),

mbrapa Frigoriferit, | 55 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 shtepi private, 55 M2, 1 banjo, korridor, verande. 18.000 leke dhe kati II, 1+1, e kompletuar. 20.000 leke

Botuar me 25/09/2018
20.000 leke

RRUGA GRAMOZ PASHKO

Afer Fakultetit Ekonomike | 137 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Hyrje 2+1, 137 M2, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 25/09/2018
350,00 euro/muaj

RR. MIHAL GRAMENO

tek Depo e Ujit | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, i mobiluar

Botuar me 25/09/2018
15.000 leke

RR. MIHAL GRAMENO

tek Depo e Ujit | 140 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera 3+1, shtepi private, 140 M2, i mobiluar

Botuar me 25/09/2018
19.000 leke

ALLIAS,

prane servis Niku, | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, i mobiluar

Botuar me 25/09/2018
18.000 leke

LAPRAKE

AFER GJYKATES ADMINISTRATIVE | 90 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje shtepie private 2+1,, 90 M2, i mobiluar, e pershtatshme per 4 studente, 6000 leke secila

Botuar me 25/09/2018
24.000 leke

LAPRAKE

AFER AMC-se | 100 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 100 M2, i mobiluar, 2+1, kati I, hyrje me vete

Botuar me 25/09/2018
18.000 leke

RR."5 MAJI"

perballe Shkolles Tirana Jone | 120 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 3+1 shtepi private, 120 M2, 2 banjo, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar

Botuar me 25/09/2018
28.000 leke

RRUGA BARDHYL

ne afersi te farmacise 10 mbrapa karburantit | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qra garsoniere, 50 M2, kati 3 i nje vile hyrje me vete, teresisht e mobiluar me te gjitha pajisjet, paradhenie 3 muaj

Botuar me 25/09/2018
20.000 leke