Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHTEPI ME QERA SELITE, RR. "KUJTIM SPAIVOGLI", NE ZONE TE MIRE,

jepet me qera | 110 M2 | 300 Euro

2+1, kati I i nje vile, sip, 110 M2, 2 banjo, bosh, kuzhine me k/bufe, me ballkon te madh rreth 30m², me mundesi parkimi per makine. Çmimi

Botuar më 17/10/2021
300,00 euro

JEPET ME QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA GRAMOZ PASHKO PRANE QYTET STUDENTIT (ID 4251190)

Prane Qytet Studentit ne rrugen Gramoz Pashko | 130 M2 | 450 Euro

Jepet kati 3 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, koridor, 2 tualete, 3 ballkone. Jepet e mobiluar, me parket., 130 M2, Property ID : 4251190 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
450,00 euro

DON BOSKO

prane Vizion + | 120 M2 | 500 Euro

Jepet 2+1 me qera ne katin e 3 te nje Vile, e mobiluar, siperfaqe 120 m². Hyrja organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, tualet, ballkon, kondicioner, dhe e shtruar e gjitha me parket.Jepet me qera 500 euro ne muaj., 120 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 17/10/2021
500,00 euro/muaj

RRUGA DURRESIT

prane Bar Stockholm | 70 M2 | 300 Euro

Jepet 1+1 me qera ne katin e 3 te nje Vile, e mobiluar, siperfaqe 70 m², hyrje me vehte. Hyrja organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon. Lirohet me date 15 tetor, jo student.Jepet me qera 300 euro ne muaj., 70 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 17/10/2021
300,00 euro/muaj

ASTIR

Prane Bar Artisti | 90 M2 | 45.000 Leke

Tek Astiri ,prane Bar Artisti jepet me qera apartament me siperfaqe 90m², 2+1 i mobiluar, i ndodhur ne katin e 3-te te nje vile me hyrje me vehte . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Ç???????? 45000Leke, 90 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 16/10/2021
45.000 leke/muaj

JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE VILE 2+1

Myslym shyr | 120 M2 | 420 Euro

Siperfaqe 120 m2 Me Siperfaqe 120 m2 Organizohet: . Salloni dhe Guzhina te organizuara se bashku• 2 dhoma gjumi. 1 banjo. . 1 Ballkon • Oborr 30 m2 • Hyrje e vacant . KorridorOfrohet: . I mobiluar. Gjendje shume e mire . Zone e qete. • Me pllake Cmimi : 420 euro 1 qera + 1 garanciAN 038, 120 M2, 1 banjo

Botuar më 16/10/2021
420,00 euro

JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE VILE 2+1 SIPERFAQE 145 M2

Rruga mihal grameno | 145 M2 | 400 Euro

Me Siperfaqe 145 m2 Organizohet: . Salloni dhe Guzhina te organizuara se bashku• 2 dhoma gjumi. 1 banjo. . 1 Ballkon . KorridorOfrohet: . I mobiluar. Gjendje shume e mire . Zone e qete. • Me pllake Cmimi : 400 euro 1 qera + 1 garanciAN 036, 145 M2, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 16/10/2021
400,00 euro/muaj

JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE VILE 2+1

Myslym shyr | 120 M2 | 420 Euro

Me Siperfaqe 120 m2 Organizohet: . Salloni dhe Guzhina te organizuara se bashku• 2 dhoma gjumi. 1 banjo. . 1 Ballkon • Oborr 30 m2 • Hyrje e vacant . KorridorOfrohet: . I mobiluar. Gjendje shume e mire . Zone e qete. • Me pllake Cmimi : 420 euro 1 qera + 1 garanciAN 038, 120 M2, kati 02, 01 banjo, 01 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/10/2021
420,00 euro/muaj

JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE VILE 2+1

Myslym shyr | 120 M2 | 420 Euro

Me Siperfaqe 120 m2 Organizohet: . Salloni dhe Guzhina te organizuara se bashku• 2 dhoma gjumi. 1 banjo. . 1 Ballkon • Oborr 30 m2 • Hyrje e vacant . KorridorOfrohet: . I mobiluar. Gjendje shume e mire . Zone e qete. • Me pllake Cmimi : 420 euro 1 qera + 1 garanciAN 038, 120 M2, 1 banjo

Botuar më 16/10/2021
420,00 euro

ASTIR

Prane Bar Artisti | 90 M2 | 45.000 Leke

Tek Astiri ,prane Bar Artisti jepet me qera apartament me siperfaqe 90m², 2+1 i mobiluar, i ndodhur ne katin e 3-te te nje vile me hyrje me vehte . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Ç???????? 45000Leke, 90 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 15/10/2021
45.000 leke/muaj
)