Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. BEGO HOXHA

Misto Mame | 60 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile 2 kateshe, 60 M2, kati 1, bosh

Botuar më 21/08/2018
13.000 leke

RRUGA BESA

TE FRIGORIFERI | 85 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 85 M2, kati 4, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 21/08/2018
15.000 leke

RR. SELAUDIN ZORBA

mbrapa Fakultetit te Mjekesise | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 30 M2, kati 3, i mobiluar, vetem per vajza

Botuar më 21/08/2018
20.000 leke/muaj

RR. DON BOSKO

ne fillim te rruges | 45 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 e nje shtepie private, 45 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 21/08/2018
20.000 leke

RR. “ALEKSANDER MOISIU”

ngjitur me institutin e shendetit publik | 153 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 4+1, 153 M2, bosh, kati I (siper garazhid) dhe kati II. Secili

Botuar më 21/08/2018
30.000 leke

RR. QEMAL STAFA

Perballe Qendres se Gjuheve te Huaja Lincoln, Prane Pazarit te Ri | 88 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, ne shtepi private, 88 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jepet vetem per te huaj

Botuar më 21/08/2018
300,00 euro/muaj

LAPRAKE

rruga Vangjel Noti | 100 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 3+1, shtepi private, 100 M2, kati 3, bosh

Botuar më 21/08/2018
18.000 leke

UNAZA E RE

100m mbrapa lokal "Artisti" | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 1+1, 60 M2, Kati I, e mobiluar

Botuar më 21/08/2018
20.000 leke

RR. "RIZA CUKA"

LAPRAKE | 65 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati I i nje ndertese private, 65 M2, e kompletuar, uje e parking falas

Botuar më 21/08/2018
18.000 leke

LAPRAKE

PAS SPITALIT USHTARAK, ngjit me asfaltin | 70 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje shtepie private 2+1, 70 M2, jepet per banese ose per magazine

Botuar më 21/08/2018
16.000 leke