Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. PRENG JAKOVA

prane Konvikteve te inxhinierise se ndertimit | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 40 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 18/01/2021
20.000 leke

KRISTAQ KRISTIDHI, 200 M SIPER TREGUT ELEKTRIK

kryqzimi i pallatit grand | 150 M2 | 35.000 Leke

Duplex,Duplex, kati 3 dhe 4 i nje vile, super verande me pamje. Duplex esht pjeserisht i kompletuar. Eshte e re. Preferohet familje dhe jepet me kontrate minimum 1 vit., 150 M2, kati 3, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/01/2021
35.000 leke/muaj

RRUGA FEHMI AGANI

rrethrrotullimi sheshi Shqiponja, tek dogana. | 600 M2 | 200.000.000 Leke

Vile 2-kateshe + dyqan . Oborr dhe shumllojshmeri pemesh , hapesir parkimi per automjete., 600 M2, 2 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 18/01/2021
200.000.000 leke

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati II i nje vile 2+1, 60 M2, 1 banjo, i mobiluar, me panele diellore, ujë 24 ore, 60 M2

Botuar më 18/01/2021
25.000 leke

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 25 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1 dhome, kati II i nje vile, 1 banjo, ujë 24 ore, jepet per vajza, 25 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 18/01/2021
10.000 leke

RRUGA E ELBASANIT, (TRE VELLEZERIT KONDI),

tek Vilat Amerikane, prane shkolles "Viktor Hygo", | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, 1 banjo, hyrje e mobiluar, uje dhe dria 24h, internet, i shtruar me Parket.

Botuar më 18/01/2021
13.000 leke

RR. FUAT TOPTANI

siper Vilave Gjermane | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 75 M2, kati 2, i mobiluar, e pershtatshme per student dhe cifte

Botuar më 18/01/2021
20.000 leke

RR. "NJAZI MEKA"

prane Big Market, tek Posta e Alliasit | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, i mobiluar, kati 1, e pershtatshme per studenta

Botuar më 18/01/2021
20.000 leke

RRUGA BARDHYL

Prane Bar Oslo | 65 M2 | 23.000 Leke

Vile 2 kateshe, kati i pare jepet jepet me qera., 65 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/01/2021
23.000 leke/muaj

RRUGA BARDHYL

ne kryqezim me rrugen Qemal Stafa | 32 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 32 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 18/01/2021
25.000 leke
)