Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR "IDRIZ DOLLAKU",

jepet me qera kati I | 75 M2 | 20.000 Leke

I nje vile 2 kateshe 2+1, 75 M2, i mobiluar

Botuar më 28/02/2020
20.000 leke

RR. FUAT TOPTANI

afer Vilat Gjermane | 50 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 28/02/2020
14.000 leke

RR. FUAT TOPTANI

siper Vilave Gjermane | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 75 M2, kati 1, i mobiluar, e pershtatshme per student dhe cifte

Botuar më 28/02/2020
20.000 leke

DURRES

Shkozet | 200 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 200 M2, vendparkim, kopesht, bosh

Botuar më 28/02/2020
20.000 leke

RR."JORDAN MISJA"

buze rruge | 60 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile, 60 M2, kati 3, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, vetem per cift

Botuar më 28/02/2020
17.000 leke/muaj

RR. GRAMOZ PASHKO

ne Qytet Studenti | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 80 M2, bosh, preferohen familjare ose cifte

Botuar më 28/02/2020
20.000 leke/muaj

UNAZA E RE

prane Hotel Rolandit | 45 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 45 M2, i mobiluar, jepet per vajza

Botuar më 28/02/2020
18.000 leke

RRUGA ENDRI KEKO

Mbrapa ish profarmes | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati dyte, shtepi private, 120 M2, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/02/2020
25.000 leke/muaj

RR. SABAUDIN GABRANI

tek kthesa e Yzberishtit | 65 M2 | 4.300 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje hyrje 1+1 ne nje shtepi private, 65 M2, kati 1, i mobiluar, aktualisht jetojne 2 vajze

Botuar më 27/02/2020
4.300 leke/person

RR. BUDI

prane shkolles Flabina | 64 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 64 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 27/02/2020
18.000 leke
)