Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “IRFAN TOMINI”

nr.52, Blloku I vilave Selite | 120 M2 | 700 Euro

Jepet me qera kati I, 140m²+njesi sherbimi 40m², e kompletuar totalisht me kushte b...

Botuar më 20/02/2019
700,00 euro

RR. “IRFAN TOMINI”

nr.52, Blloku I vilave Selite | 120 M2 | 700 Euro

Jepet me qera kati I, 140m²+njesi sherbimi 40m², e kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, dy vende parkimi, me hyrje dhe dere me vehte. Cmimi 500 E , kati II, 150 M2, 150m² dhe kati III, 120 M2, 120m², me shkalle te brendshme, totaslisht I mobiluar, 2 vende parkimi per makine. Te dyja katet

Botuar më 20/02/2019
700,00 euro

RR. "DON BOSKO",

pas Vizion+, ne shtepi private | 65 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 19/02/2019
23.000 leke

RRUGA "NIKO AVRAMI",

tek shkolla "Bajram Curri", | 60 M2 | 18.000 Leke

Ne shtepi private, jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, oborr, i mobiluar

Botuar më 19/02/2019
18.000 leke

RR. "MYSLYM KETA",

prane kafes se rremes | 20 M2 | 6.500 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 20 M2, kati 1, 1 banjo, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 19/02/2019
6.500 leke

RR."SHEFQET MUSARAJ"

mbrapa Europianit | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 19/02/2019
15.000 leke

TEK ALI DEMI

tek ura e Shkozes, ngjitur me Restorant Qordja | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 19/02/2019
18.000 leke

RR. "DON BOSKO",

ne zone te mire, | 70 M2 | 7.500 Leke

Kerkohen 2 djem per ndarje qeraje ne ap. 1+1+aneks, 70 M2, i mobiluar, Uje dhe drita brenda ne çmim

Botuar më 19/02/2019
7.500 leke/person

RR. "JORDAN MISJA",

rruga e burgut, | 80 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, 2 ballkone, bosh

Botuar më 19/02/2019
18.000 leke

SHESHI AVNI RUSTEMI

ngjitur me pallatin e Telebingos | 90 M2 | 7.500 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje, 90 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 19/02/2019
7.500 leke/person

RR. "IDRIZ DOLLAKU",

lagjia Ali Demi, | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, I nje vile, e kompletuar ose jo.

Botuar më 19/02/2019
15.000 leke