Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E DURRESIT

mbrapa ambasades kineze | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne nje shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 19/07/2018
25.000 leke

SAUK

lagjia e re, tek Xhamia | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne vile, 120 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 19/07/2018
20.000 leke

RR. "QEMAL STAFA",

afer shkolles se Kuqe, | 160 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 160 M2, kati 1, me oborr dhe dere me vehte.

Botuar më 19/07/2018
350,00 euro

RR. "JORDAN MISJA",

poshte shtypshkronjes Demokracia | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, 1 banjo, i mobiluar, Kati I,

Botuar më 19/07/2018
20.000 leke

RR. “SIRI KODRA”,

mbrapa stacionit Elektrik | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, Çmimi

Botuar më 19/07/2018
15.000 leke

RR. “HOXHA TAHSIM”,

prane farmacise 5 | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, 1 banjo, i mobiluar, oboorr, verande

Botuar më 19/07/2018
30.000 leke

RR. "HAXHI ISUF BANKA",

Rr. “Irfan Tomini” | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 19/07/2018
20.000 leke

RR. TEFTA TASHKO

midis zyrave te punes dhe Ministrise se jashtme | 200 M2 | 450 Euro

Jepet me qera shtepi private, 200 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, papafingo druri

Botuar më 19/07/2018
450,00 euro

RR. HAMDI PEPA

Selite | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi 2 kateshe, 60 M2, kati 1, vendparkim, i mobiluar, per cift

Botuar më 18/07/2018
18.000 leke

NE HYRJE TE RRUGES "DON BOSKO",

mbrapa Hipotekes, ne shtepi private, | 45 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 45 M2, 1 banjo, i mobiluar, hyrje e rregulluar

Botuar më 18/07/2018
20.000 leke