Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE SHKOLLES BALETIT

Rr. “Mihal Grameno” | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera kati III I nje vile, 3+1, 100 M2, e kompletuar. 2-3 vende parkimi, preferohen te huaj dhe familjare te rritur. Telefonantat nga ora 16.00-18.00

Botuar më 24/05/2018
35.000 leke

RR. FUAT TOPTANI,

ne qytet Studenti | 56 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne vile 3 kateshe, 56 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 23/05/2018
15.000 leke/muaj

RR."HOXHA TAHSIM"

perballe Parukeri Frides | 10 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 10 M2, i mobiluar

Botuar më 23/05/2018
15.000 leke

LAPRAKE, 10MIN NGA SPITALI USHTARAK,

rr. “Marubi”, ne shtepi private, | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, hyrje me vehte, totalisht e mobiluar dhe rregulluar, sistem kapot, oborr me gjelberim, sip. totale 270m², uji brenda ne çmim. 0038649467007 (viber)

Botuar më 23/05/2018
20.000 leke

RR. DON BOSKO

ne fillim te rruges | 45 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera garzoniere e nje shtepie private, 45 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 23/05/2018
22.000 leke

RR."SABAUDIN GABRANI"

tek ish Reparti Ushtarak | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 23/05/2018
18.000 leke

RR. "ARBEN BROCI",

tek Qyteti Studenti, afer Godines 23, | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, 1 banjo, i mobiluar, internet falas, e pershtatshme per vajza

Botuar më 23/05/2018
15.000 leke

RR. PETRAQ LEKA

ne Kombinat | 60 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, me parapagim

Botuar më 23/05/2018
13.000 leke

RR."STUDENTI"

mbrapa Konvikteve te Inxhinierise se Ndertimit | 40 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 40 M2, i mobiluar

Botuar më 23/05/2018
17.000 leke

RR. "SHYQYRI ISHMI"

prane xhamise se Tabakeve | 138 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2 dhoma, sallon, soxhorno, kuzhin gatimi, 138 M2, 2 banjo, vendparkim, bosh

Botuar më 22/05/2018
25.000 leke