Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA KOKONOZEVE

pas Porcelanit te vjeter | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile 3 kateshe, 100 M2, kati 1, totali i kateve 1, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/12/2018
20.000 leke

RR. SABAUDIN GABRANI

tek ish Reparti Ushtarak | 85 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 85 M2, i mobiluar

Botuar më 18/12/2018
20.000 leke

RR. VEDAT KOKONA

prane Fakultetit te Mjeksise | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, i mobiluar, preferohen studente. Lirohet me 20 Dhjetor

Botuar më 18/12/2018
20.000 leke

RR. LORD BAJRON

perballe me posten e vjeter laprake | 100 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 100 M2, kati 2, bosh, k/bufe, uje dhe dita 24 ore

Botuar më 18/12/2018
27.000 leke

RR. PANDELI VANGJELI

tek ambasada Rumune, vilat amerikane | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garzoniere ne nje shtepi private, 25 M2, kati 2, i mobiluar, e pershtatshme per cift

Botuar më 18/12/2018
15.000 leke

RRUGA DRITAN HOXHA

ngjitur me Universitetin Zoja e Keshillit te Mire | 40 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsionere, shtepi private, 40 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 17/12/2018
16.000 leke

RR. SELMAN RIZA

lagjia Ali Demi, ngjitur me Restorant Qordja | 50 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 17/12/2018
19.000 leke

RR. ANDON FRASHERI

Laprake | 140 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 140 M2, i mobiluar

Botuar më 17/12/2018
20.000 leke

RR. ELBASANIT

tek Vilat Amerikane | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 30 M2, i mobiluar

Botuar më 17/12/2018
13.000 leke

RR. BABE REXHA

afer fushes se aviacionit | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 17/12/2018
20.000 leke/muaj