Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MBI QYTETIN STUDENTI,

siper rruges se Elbasanit | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, hyrje e mobiluar dhe rregulluar. Preferohen vajza.

Botuar më 23/01/2020
20.000 leke

LAPRAKE

pa shkuar tek spitali ushtarak | 30 M2 | 17.000 Leke

Jepen me qera garsoniere, shtepi private, 30 M2, i mobiluar

Botuar më 23/01/2020
17.000 leke

RR."FERIT XHAJKO"

afer ish Restorant Durresit | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 100 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 23/01/2020
25.000 leke

RR."MIHAL GRAMENO"

tek Depo e Ujit | 60 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 23/01/2020
16.000 leke

ISH FUSHA E AVIACIONIT

ne nje zone te mire | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garzoniere ne nje shtepi private, 30 M2, kati 1, i mobiluar, e pershtatshme per 2 persona ose cift

Botuar më 23/01/2020
15.000 leke

SARANDE

Ndodhet te porti, shume prane detit | 166 M2 | 57.000 Euro

Shitet objekt, 166 M2, totali i kateve 1, 1 banjo, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire, Mundesi ndertimi per kate shtese. Me Hipoteke

Botuar më 23/01/2020
57.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

ngjitur me pallatin e Telebingos | 90 M2 | 7.500 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje, 90 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 23/01/2020
7.500 leke/person

RR. "HAXHI ISUF BANKA",

Rr. “Irfan Tomini” | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 22/01/2020
20.000 leke

RR."RAMZA DRIA"

mbi rrugen 5 Maji | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, preferohen cifte

Botuar më 22/01/2020
20.000 leke

RR. IDRIZ DOLLAKU

tek fusha Ali Demi | 200 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private, 200 M2, i mobiluar, per biznes, per kopesht, shoqata, azile etj

Botuar më 22/01/2020
1.000,00 euro
)