Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAGJA ALI DEMI,

tek ish Markata e vjeter, | 100 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar

Botuar me 12/11/2018
15.000 leke

RR. "HALIM XHELO",

mbrapa Volkswagenit | 100 M2 | 6.000 Leke

Kerohet nje vajze per ndarje qeraje te nje hyrje 2+1, ne shtepi private, 100 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar me 12/11/2018
6.000 leke/person

BULEVARDI KASHAR

perballe Pallateve te Hajredin Frataj | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar me 12/11/2018
15.000 leke

RR. "ALI DEMI",

prane Markates se Vjeter, | 90 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne shtepi private, 90 M2, 1 banjo, i mobiluar, me parkim, oborr.

Botuar me 12/11/2018
18.000 leke

RR. "ALI DEMI",

prane Markates se Vjeter, | 45 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 45 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, me parkim, oborr.

Botuar me 12/11/2018
15.000 leke

RRUGA ALI SHEFQETI

Ura e Shkozes | 150 M2 | 250 Euro

Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi: nje dhome matrimoniale dhe nje dhome per femije. Salloni dhe kuzhina jane ne nje ambient te perbashket , gjithashtu dhe 1 tualet me aspirim natyral. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar., 150 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar me 12/11/2018
250,00 euro/muaj

TEK GJIMNAZI PARTIZANI,

prane shkolles se Kuqe, | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1 + ambient gatimi me vehte, 70 M2, kati 2, totalisht e mobiluar dhe kompletuar me te gjitha paisjet. Ap. bashkohor, internet, hyrje dhe porte me vehte.

Botuar me 12/11/2018
350,00 euro

RR. PRINC VIDI

pa shkuar tek Ura e Institutit | 40 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 40 M2, i mobiluar, e pershtatshme per 2 vajza

Botuar me 12/11/2018
10.000 leke

SHESHI SHTRAUS

tek karburant Kastrati | 150 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera kati I dhe II, 150 M2, i mobiluar, secili kate. I pershtatshem per banim ose biznes. Secili kate

Botuar me 12/11/2018
35.000 leke

RR. SALI MYFTIA

Babrru | 70 M2 | 9.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 70 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar me 12/11/2018
9.000 leke