Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “HALIT HAXHIJA”,

Babrru, | 70 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/07/2018
15.000 leke

RR."DESHMORET E FEKENIT"

afer Shkolla Albanet | 110 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 110 M2, i mobiluar, per afat te gjate

Botuar më 17/07/2018
20.000 leke

RRUGA ELBASANIT, AFER EKONOMIKUT

tek nenkalimi i pare, ne nje vile me dy kate biznes, buze rruge, jepet me qera i gjithe kati i 3 me 4 Garzoniere dhe nje Ap 1+1 | 140 M2 | 60.000 Leke

Te gjitha te mobiluara, me guzhine gatimi dhe tualete personale me dritare, ne katin e katert ka verande te mbuluar, i pershtatshem te behet Hostel ose Hotel. Jepet me qera i gjithe kati per arsye emigrimi. me kontrate mbi 5 vjet, 140 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake //www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/07/2018
60.000 leke

RR. "SIRI KODRA",

ne krah te bulevardit te ri, | 110 M2 | 200 Euro

Jepet me qera 2+1, 110 M2, i mobiluar

Botuar më 17/07/2018
200,00 euro

RR. 4 DESHMORET

afer gjimnazit Partizani | 40 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne nje vile 3 kateshe, 40 M2, kati 1, i mobiluar, hyrje me vete, jepet vetem per vajza.

Botuar më 17/07/2018
18.000 leke

RR. TODI SHKURTI

perballe pallatit Grand | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 50 M2, kati 2, i mobiluar, hyrje me vete, kondicioner

Botuar më 17/07/2018
20.000 leke/muaj

RR.TODI SHKURTI

perball Kompleksit Grand | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile 3 kateshe, 50 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, 40m verande

Botuar më 17/07/2018
18.000 leke/muaj

TEK AMBASADA AMERIKANE

jepet me qera | 120 M2 | 400 Euro

2+1, kati 1 i nje vile 3 kateshe, 120 M2, perbehet nga soxhorno me aneks, 2 dhoma gjumi, korridor, banjo me vaske dhe dush, ballkon, oborri perpara ka vendparkim per 2 makina. (Kemi dhe mundesi te tjera ne kete zone)

Botuar më 17/07/2018
400,00 euro/muaj

21 DHJETORI

mbrapa Hotel Mondial | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepen me qera 2 ap 1+1, shtepi private, 75 M2, kati 3, 1 ballkon, verande, i mobiluar, Me kondicioner. Me oxhak funksional. Pa lagashtire. Vetem per dy vajza. Cmimi 27.000 Leke dhe

Botuar më 17/07/2018
25.000 leke

ISH PARKU I AUTOBUSAVE RRUGA BABE REXHA

12 minuta larg globe ose ish fushes se aviacionit | 70 M2 | 18.000 Leke

1+1 , kati i parë ,, 70 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/07/2018
18.000 leke/muaj