Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK KTHESA E KAMZES

200m nga Ktheza | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 40 M2, i mobiluar

Botuar më 28/01/2020
15.000 leke

RR. SABAUDIN GABRANI

tek kthesa e Yzberishtit | 65 M2 | 4.300 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje hyrje 1+1 ne nje shtepi private, 65 M2, kati 1, i mobiluar, aktualisht jetojne 2 vajze

Botuar më 28/01/2020
4.300 leke/person

LAPRAKË,

Mbrapa Spitalit Ushtarak | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati I i nje shtepie private, 40 M2, 1 banjo, pjeserisht e kompletuar

Botuar më 28/01/2020
15.000 leke

RR. SHABAN BARDHOSHI

Kombinat | 80 M2 | 200 Euro

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 80 M2, i mobiluar

Botuar më 28/01/2020
200,00 euro

DON BOSKO

afer hotel ferrari | 120 M2 | 6.750 Leke

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje, me hyrje me vete, 120 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shtepia nuk ka lageshti dhe ka shume hapesire

Botuar më 28/01/2020
6.750 leke/person

SELITE

prane Kopshtit | 74 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 74 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 28/01/2020
3.000 leke

LAPRAKE

mbrapa Spitalit Ushtarak | 100 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 100 M2, i mobiluar

Botuar më 27/01/2020
23.000 leke

KOMBINAT, PRANE ISH ZJARRFIKSES,

100m larg Rajonit te Policise | 180 M2 | 200 Euro

Jepet me qera shtepi 4+1, 180 M2, E mobiluar totalisht, 2 korridore, me oborr.

Botuar më 27/01/2020
200,00 euro

BULEVARDI "ZOGU I",

NGJITUR ME FAKULTETIN E SHKENCAVE TE NATYRES | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsoniere ne katin e II te nje vile, sip. rreth, 30 M2, me hyrje nga blv. Jepet vetem per vajza. Cmimi

Botuar më 27/01/2020
25.000 leke

SELITE

tek kopshti | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 27/01/2020
20.000 leke
)