Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "RAMAZAN ZALLI"

jepet me qera vile tre kateshe jepet e gjith vila ose e ndare me kate, kati I i pershtatshemn per biznes, 80m, kati II bosh, kati 3 | 140 M2 | 1.300 Euro

2 dhoma (njera me tualet)+holl+ballkon, sip.cdo kati, 140 M2, e kmpletur totalisht. Me oborr perpara, parkim. Kati III cmimi 400 E dhe e gjithe vila

Botuar më 02/12/2020
1.300,00 euro

RR. "SIRI KODRA", FUNDI BULEVARDIT TE RI

tek nenstacionit elektrik | 60 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, verande, i mobiluar, uje dhe drita 24h.

Botuar më 01/12/2020
17.000 leke

RRUGA DON BOSKO,

mbrapa restorant Gjeli | 40 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera gazoniere, 40 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati i pare ne shtepi 2-kateshe. Preferohen studenta ose cift. JO AGJENSI.

Botuar më 01/12/2020
16.000 leke/muaj

RR. “DURRESIT”, PRANE ISH DOGANES, TEK SHESHI SHQIPONJA,

100m nga rruga kryesore | 110 M2 | 25.000 Leke

Jepen me qera 2+1, 110 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, arredim bashkohor.

Botuar më 01/12/2020
25.000 leke

RR. "BAJRAM ALLARAJ",

siper Kompleksit Grand | 75 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, sip, 75 M2, i mobiluar

Botuar më 01/12/2020
15.000 leke

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 25 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1 dhome, kati II i nje vile, 1 banjo,ujë 24 ore, jepet per vajza,, 25 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 01/12/2020
10.000 leke

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 25 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1 dhome, kati II i nje vile, 1 banjo,ujë 24 ore, jepet per vajza,, 25 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 01/12/2020
10.000 leke

RR. IDRIZ DOLLAKU

prane burgut te grave | 75 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera kati 2 i nje vile, 1+1, 75 M2, i mobiluar

Botuar më 01/12/2020
22.000 leke

RR. GRAMOZ PASHKO

ne Qytet Studenti | 80 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 80 M2, pjeserisht i mobiluar, preferohen familjare ose cifte

Botuar më 01/12/2020
15.000 leke/muaj

RRUGA KAVAJES

perballe spitalit Amerikan 3 | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne shtepi private, 100 M2, kati 2, i mobiluar, me hyrje te vecante

Botuar më 01/12/2020
25.000 leke/muaj
)