Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "KONGRESI I MANASTIRIT"

pranë Spitalit të Fëmijëve, | 90 M2 | 8.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 90 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, uji perfshire ne çmim

Botuar më 19/11/2018
8.000 leke/person

SIPER KOMPLEKSI "GRAND",

rr. "Bajram Allaraj", | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, totalisht e kompletuar, hyrje e rregulluar, me parkim per makine.

Botuar më 19/11/2018
30.000 leke

RR. BAKALLI

ne Yzberisht, afer Shkolles | 150 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera Kati I i nje shtepie Private, 150 M2, e pershtatshme per magazine

Botuar më 19/11/2018
25.000 leke

RRUGA E LULEVE

Shkoze | 80 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 2+1, ne nje shtepi private, 80 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 19/11/2018
16.000 leke

QYTET STUDENTI

prane parukeri Kristi | 12 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsioniere ne nje shtepi private, 12 M2, 1 ambjent, i mobiluar

Botuar më 19/11/2018
15.000 leke

RR. BAJRAM ALLARAJ

siper Grandit | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 30 M2, i mobiluar

Botuar më 19/11/2018
13.000 leke

UNAZE E RE,

prane fabrikes se miellit, | 50 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 3, i mobiluar, hyrje e rregulluar.

Botuar më 19/11/2018
17.000 leke

RR. VELLEZERIT MANASTIRLIU

mbrapa ambasades angleze | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1 kati i 2 i nje vile 3 kateshe, 120 M2, me 2 ballkone, teresisht e kompletuar me pajisje elektroshtepiake, paradhenie 2 muaj

Botuar më 19/11/2018
300,00 euro

SELITE

prane nenstacionit Elektrik | 75 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 75 M2, i mobiluar, kati 1, e pershtatshme per studente dhe familjare

Botuar më 18/11/2018
18.000 leke

MBI QYTETIN STUDENTI

tek big Market | 65 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, 1 ballkon, i mobiluar, Per vajza.

Botuar më 17/11/2018
14.000 leke