Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “IRFAN TOMINI”

nr.52, Blloku I vilave Selite | 120 M2 | 700 Euro

Jepet me qera kati I, 140m²+njesi sherbimi 40m², e kompletuar totalisht me kushte b...

Botuar më 20/02/2019
700,00 euro

LAGJA MISTO MAME

100 m poshte hotel 7777, tek rruga Cabej | 60 M2 | 8.000 Leke

Kerkohet 1 djale per ndarje qeraje, 1+1 shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 20/02/2019
8.000 leke

RRUGA TODI SHKURTI

siper kompleksit Grand | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, ne shtepi private, 30 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, e pershtatshme per 3 veta

Botuar më 20/02/2019
15.000 leke

SAUK

prane policise ushtarake | 50 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 20/02/2019
12.000 leke

RR. TEODOR KEKO

ne Unazen e re | 50 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 50 M2, kati 2, i mobiluar, uje, drita te perfshira ne cmim

Botuar më 20/02/2019
23.000 leke/muaj

RR. “IRFAN TOMINI”

nr.52, Blloku I vilave Selite | 120 M2 | 700 Euro

Jepet me qera kati I, 140m²+njesi sherbimi 40m², e kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, dy vende parkimi, me hyrje dhe dere me vehte. Cmimi 500 E , kati II, 150 M2, 150m² dhe kati III, 120 M2, 120m², me shkalle te brendshme, totaslisht I mobiluar, 2 vende parkimi per makine. Te dyja katet

Botuar më 20/02/2019
700,00 euro

RR. "DON BOSKO",

pas Vizion+, ne shtepi private | 65 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 19/02/2019
23.000 leke

RRUGA "NIKO AVRAMI",

tek shkolla "Bajram Curri", | 60 M2 | 18.000 Leke

Ne shtepi private, jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, oborr, i mobiluar

Botuar më 19/02/2019
18.000 leke

RR. "MYSLYM KETA",

prane kafes se rremes | 20 M2 | 6.500 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 20 M2, kati 1, 1 banjo, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 19/02/2019
6.500 leke

RR."SHEFQET MUSARAJ"

mbrapa Europianit | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 19/02/2019
15.000 leke

TEK ALI DEMI

tek ura e Shkozes, ngjitur me Restorant Qordja | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 19/02/2019
18.000 leke