Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK PROFARMA,

ish antibiotiku, | 220 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera vile 2-kateshe 2+1/secili kat, 220 M2, me oborr 400m, vend parkimi per 3 makina. Çmimi per secilin kat

Botuar me 26/09/2018
15.000 leke

RRUGA THANAS ZIKO

prane Shkolles se Kuqe | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 40 M2, i mobiluar, preferohen 1 djal

Botuar me 26/09/2018
15.000 leke

RR. "JORDAN MISJA",

ne zone te mire, | 60 M2 | 9.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar, e pershtatshme per 4 djem. Uje dhe drita brenda ne çmim

Botuar me 26/09/2018
9.000 leke/person

RR. DESHMORET E FEKENIT

mbrapa qendres Globe | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 80 M2, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar me 26/09/2018
25.000 leke

RR. SABAUDIN GABRANI

tek ish Reparti Ushtarak | 85 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 85 M2, i mobiluar

Botuar me 26/09/2018
20.000 leke

RR. DON BOSKO

prane pallateve te arabit | 30 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera garsonierene nje shtepi private, 30 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar me 26/09/2018
14.000 leke/muaj

QYTETI STUDENTI

prane fakultetit Ekonomik | 30 M2 | 5.000 Leke

Jepen me qera dhoma teke, dyshe dhe treshe nga 16m² deri ne, 30 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 26/09/2018
5.000 leke/person

NE KRAH TE SPITALIT USHTARAK,

ne shtepi private, | 90 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, bosh, me k/bufe, hyrje e rregulluar, me verande, vend parkimi per makine.

Botuar me 25/09/2018
20.000 leke

RR. “SIRI KODRA” (RAMAZAN JARANI),

mbrapa Frigoriferit, | 55 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 shtepi private, 55 M2, 1 banjo, korridor, verande. 18.000 leke dhe kati II, 1+1, e kompletuar. 20.000 leke

Botuar me 25/09/2018
20.000 leke

RRUGA GRAMOZ PASHKO

Afer Fakultetit Ekonomike | 137 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Hyrje 2+1, 137 M2, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 25/09/2018
350,00 euro/muaj