Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. GJERGJ LEGISI

Laprake | 60 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 07/12/2019
12.000 leke

UNAZA E RE

tek Fabrika e Miellit | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 30 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 07/12/2019
15.000 leke

LAGJA ALI DEMI

rr. Shyqyri Ishmi | 35.5 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet kati II i nje shtepi private 1+1, 35.5 M2, 1 banjo, me certifikate pronesie.

Botuar më 07/12/2019
3.500.000 leke

RR. "MYSLYM KETA",

ne hyrje te rruges | 100 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, i mobiluar, dhe kompletuar me elektroshtepiake, totalisht e rregulluar, hyrje shtruar me parket, + oborr 100m².

Botuar më 07/12/2019
22.000 leke

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa fushes se tenisit | 80 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 80 M2, i mobiluar

Botuar më 06/12/2019
250,00 euro

LAPRAKE

PAS SPITALIT USHTARAK, NGJITUR ME RRUGEN KRYESORE TE ASFALTUAR NGA SHINAT E TRENIT | 80 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 2+1, 80 M2, kati 1, 1 banjo, kati I, bosh, e pershtatshme per shtepi ose magazine,

Botuar më 06/12/2019
17.000 leke

RR. SELAUDIN ZORBA

poshte spitalit amerikan | 20 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garzoniere ne nje shtepi private, 20 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 06/12/2019
12.000 leke

RR. 3 DESHMORET

perballe Top Channel | 80 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 80 M2, bosh

Botuar më 06/12/2019
13.000 leke

RR. HOXHA TAHSIM

perballe Parukeri Frides | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 20 M2, i mobiluar

Botuar më 06/12/2019
15.000 leke

RR. "BESA"

perballe Viles se Kosovarit | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera ambient, 50 M2, i mobiluar, hyrje e rregulluar.

Botuar më 06/12/2019
18.000 leke
)