Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KRYQEZIM I RR. "SIRI KODRA",

tek rruga Besa, | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, hyrje e mobiluar

Botuar më 14/08/2018
25.000 leke

50M NGA SHKOLLA "SIRI KODRA",

rr. "Siri Kodra", | 96 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dhome brenda nje ap. 2+1, 96 M2, kati 2, i mobiluar, 2 banjo, e pershtatshme per 2 persona.

Botuar më 14/08/2018
15.000 leke

RR." SABAUDIN GABRANI"

afer Spitalit Amerikan 3, ngjitur me kolegjin Turk | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 1, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shtepi private

Botuar më 14/08/2018
20.000 leke

LAPRAKE,

mbas Spitalit Ushtarak, te shinat, | 80 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 80 M2, i mobiluar, kati I. 14.000 leke dhe kati I 1+1

Botuar më 14/08/2018
14.000 leke

RR. RIZA TAFILI

ne kombinat | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 14/08/2018
18.000 leke

NDERMJET QYTET STUDENTIT,

dhe tregut Elektrik, 200 mbi kompleksin Grand, | 60 M2 | 7.000 Leke

Kerkohet nje djale per ndarje qeraje ne ap. 1+1, 60 M2, e kompletuar, me garazhd. Te jete i punesuar.

Botuar më 14/08/2018
7.000 leke/person

RR. DON BOSKO

tek Vizion+ | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile, 70 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 14/08/2018
25.000 leke

RR.BENJAMIN KRUTA

mbrapa pallateve Arabe,Laprake | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati i pare, shtepi private, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/08/2018
20.000 leke/muaj

RR. "BAB REXHA",

ne fund te rruges | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, sallon i madh, ne shtepi private

Botuar më 14/08/2018
20.000 leke/muaj

RR. "SHYQYRI BERXOLLI",

mbas postes Qendrore, | 54 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 54 M2, 1 banjo, kati I i ngritur nga toka, uje 24h, hyrje totalisht e rikonstruktuar dhe mobiluar. Preferohen çift

Botuar më 14/08/2018
30.000 leke