Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. HAMDI PEPA

Selite | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi 2 kateshe, 60 M2, kati 1, vendparkim, i mobiluar, per cift

Botuar më 18/07/2018
18.000 leke

NE HYRJE TE RRUGES "DON BOSKO",

mbrapa Hipotekes, ne shtepi private, | 45 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 45 M2, 1 banjo, i mobiluar, hyrje e rregulluar

Botuar më 18/07/2018
20.000 leke

RR."MIHAL GRAMENO",

100m siper shkolles Mihal Grameno | 64 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 2+1, ne nje shtepi private, 64 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/07/2018
23.000 leke

RR. "KARL GRGA", BULEVARDI RI

tek stacioni trenit | 70 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 2 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, e pershtatshme per çift

Botuar më 18/07/2018
22.000 leke

RRUGA E ELBASANIT

prane vilave Amerikane | 40 M2 | 11.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, ne nje shtepi private, 40 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/07/2018
11.000 leke

RR."JORDAN MISJA"

pas Kolegjit Turk | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 80 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 18/07/2018
20.000 leke

RR."DRITAN HOXHA"

universiteti Zonja e Keshillit te mire | 40 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 40 M2, i mobiluar

Botuar më 18/07/2018
17.000 leke

RR. “HALIT HAXHIJA”,

Babrru, | 70 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/07/2018
15.000 leke

RR."DESHMORET E FEKENIT"

afer Shkolla Albanet | 110 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 110 M2, i mobiluar, per afat te gjate

Botuar më 17/07/2018
20.000 leke

RRUGA ELBASANIT, AFER EKONOMIKUT

tek nenkalimi i pare, ne nje vile me dy kate biznes, buze rruge, jepet me qera i gjithe kati i 3 me 4 Garzoniere dhe nje Ap 1+1 | 140 M2 | 60.000 Leke

Te gjitha te mobiluara, me guzhine gatimi dhe tualete personale me dritare, ne katin e katert ka verande te mbuluar, i pershtatshem te behet Hostel ose Hotel. Jepet me qera i gjithe kati per arsye emigrimi. me kontrate mbi 5 vjet, 140 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake //www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/07/2018
60.000 leke