Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEL "VILAT GJERMANE",

rr. "Irfan Tershana", | 95 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 95 M2, 2 banjo, i mobiluar, jepet per familjare,

Botuar më 18/06/2018
35.000 leke

21 DHJETORI

mbrapa Hotel Mondial | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepen me qera 2 ap 1+1, shtepi private, 75 M2, kati 3, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire. Me kondicioner. Me oxhak funksional. Pa lagashtire. Vetem per dy vajza. Cmimi 27.000 Leke dhe

Botuar më 18/06/2018
25.000 leke

RR. BESIM AVDIU

tek Materniteti i ri | 55 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile 4 kateshe, 55 M2, kati 1, i mobiluar, hyrje e re, e padheme me pare me qera

Botuar më 18/06/2018
25.000 leke

RR."GJERGJ LEGISI"

Laprake | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 40 M2, i mobiluar

Botuar më 18/06/2018
13.000 leke

RR. "5 MAJI",

afer Tregut, | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 1 banjo, i mobiluar, hyrje me vehte, me parkim

Botuar më 18/06/2018
20.000 leke

RR. "JORDAN MISJA",

prane kolegjit turk | 25 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, e pershtatshme per nje cift, hyrje me vete

Botuar më 18/06/2018
12.000 leke/muaj

RR. "DON BOSKO",

perballe restorant Gjeli, ne vile 3 kateshe, | 250 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 4+1, 250 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 18/06/2018
40.000 leke

ISH KENETA DURRES

jepet me qera | 110 M2 | 20.000 Leke

Kati I I nje shtepi private, 110 M2, 2+1, dme oborr e mbjelle me peme te ndryshme.

Botuar më 17/06/2018
20.000 leke

RR. "BESA",

prane frigoriferit, | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 16/06/2018
15.000 leke

MBRAPA MINISTRISE SE SHENDETESISE,

ne shtepi 2 kateshe, | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, kati 2, 1 banjo, bosh

Botuar më 16/06/2018
20.000 leke