Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. 5 MAJI

Perballe Big Market | 70 M2 | 21.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, 4 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 16/08/2018
21.000 leke/muaj

RR. “HALIT HAXHIJA”,

Babrru, | 70 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/08/2018
14.000 leke

RRUGA E DURRESIT

mbrapa ambasades kineze | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne nje shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 16/08/2018
25.000 leke

RR. DRITAN HOXHA

tek pallati i sportit Asllan Rusi | 20 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 20 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 16/08/2018
160 leke

RR. "BESA"

prane Hotel Meridian | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera pjese vile, 100 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, vendparkim, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/08/2018
20.000 leke

RRUGA MARGARITA TUTULANI

fillim | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 16/08/2018
25.000 leke

RR. IRFAN TOMINI

Ish stacioni i fundit ti Tiranes se Re | 93 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje vile 4 kateshe, 93 M2, 4 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Preferohen njerez familjare dhe serioze. Ndricim dhe ajrim natyral shume te mire

Botuar më 16/08/2018
35.000 leke/muaj

RR. FUAT TOPTANI

tek vilat gjermane | 16 M2 | 6.000 Leke

Jepet me qera nje dhome ne nje shtepi private, 16 M2, kati 1, i mobiluar, e pershtatshme per 2 persona

Botuar më 16/08/2018
6.000 leke/person

RRUGA ARTAN LENJA

tek Inxhinieria ndertimit | 70 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, kati 1, i mobiluar, preferohen cifte

Botuar më 16/08/2018
23.000 leke

RR. GRAMOZ PASHKO

tek fakulteti Ekonomik | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 16/08/2018
20.000 leke