Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. SELMAN RIZA

lagjia Ali Demi, ngjitur me Restorant Qordja | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 16/11/2018
20.000 leke

RR. LORD BAJRON

perballe me posten e vjeter laprake | 100 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, bosh, k/bufe, uje dhe dita 24 ore

Botuar më 16/11/2018
27.000 leke

RR. 5 MAJI

mbrapa ish Kimikes | 60 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 60 M2, kati 1, bosh

Botuar më 16/11/2018
14.000 leke/muaj

SELITE E VOGEL

prane nenstacionit | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 100 M2, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, Preferohen familjare

Botuar më 16/11/2018
25.000 leke

RR. LORI LIGORI

unaza e re | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 75 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 16/11/2018
20.000 leke

LAPRAKE

tek fusha e Sportit | 17 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 17 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 16/11/2018
14.000 leke

RR."KONGRESI MANASTIRIT"

prane Shkolles Cajupi | 85 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 85 M2, i mobiluar

Botuar më 16/11/2018
20.000 leke

KERKOHEN 2 VAJZA

per ndarje qeraje | 60 M2 | 5.000 Leke

Te nje apartamenti 1+1 ne nje shtepi private, 60 M2, kati 2, i mobiluar, Adresa: Mbrapa spitalit Ushtarak rruga Marubi

Botuar më 15/11/2018
5.000 leke

FUNDI I FUSHES AVIACIONIT,

PRANE SHKOLLES "DHORA LEKA", ne shtepi private | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, uje dhe drita, parkim per makine

Botuar më 14/11/2018
20.000 leke

RR."JORDAN MISJA"

pas Kolegjit Turk | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 80 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 14/11/2018
20.000 leke