Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BABRRU,

siper Xhamise, | 120 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera e gjith vila 2 kate e gjysem, me garazh, e mobiluar totalisht me kushte...

Botuar me 16/09/2018
22.000 leke

TEK FRESKU,

perballe Big Market, | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, e mobiluar dhe kompletuar me paisje te reja elektroshtepikake, 2 ballkone, panel diellor. Orientim nga dielli nga te dyja anet.

Botuar me 21/09/2018
20.000 leke

RR. "IDRIZ DOLLAKU"

xhamia re | 65 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 65 M2, i mobiluar

Botuar me 21/09/2018
15.000 leke

RRUGA E KAVAJES

mbrapa kishes Katolike | 70 M2 | 6.500 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje shtepie private, 70 M2, aktualisht jetojne 2 vajza

Botuar me 21/09/2018
6.500 leke

ALLIAS

prane karburantit "Kastrati", | 56 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne nje shtepie private, 56 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar me 21/09/2018
13.000 leke/muaj

RRUGA E ELBASANIT

prane vilave Amerikane | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, ne nje shtepi private, 40 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 21/09/2018
13.000 leke

RR. “5 MAJI”,

pallati ne krah te qendres Concord, | 50 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 4, i mobiluar, hyrje e rregulluar.

Botuar me 21/09/2018
22.000 leke

RR. SADIK PETRALA

ne Porcelan | 80 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 1, bosh, kontaktoni pas ores 16.00

Botuar me 21/09/2018
15.000 leke

NE FUND TE RRUGES "DON BOSKO",

mbrapa Filantos, perballe gjykates Administrative, ngjitur me stacionin e autobsit, | 70 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, sip, 70 M2, kati 2, totalisht e mobiluar, arredim bashkohor, me kamera sigurie, hyrje me vehte,

Botuar me 21/09/2018
22.000 leke

RRUGA ARTAN LENJA

tek Inxhinieria ndertimit | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, kati 3, i mobiluar, preferohen cifte

Botuar me 20/09/2018
25.000 leke

DURRES, SHKOZET, LAGJIA 14,

MBRAPA POSTES SE SHKOZETIT, ne rruge kryesore, shitet shtepi private, | 100 M2 | 2.500.000 Leke

1-kateshe, 3+1, oborr perpara dhe pas shtepise, shume e pershtatshme per ndertim, 100 M2, dokumenta te rregullta, hipoteke.

Botuar me 20/09/2018
2.500.000 leke