Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NGJITUR ME SANATORIUMIN E SAUKUT

Ne krye te rruges 3 vellezeri Kondi | 100 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 3, totali i kateve 3, 2 banjo, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Garanci nje qera. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 07/04/2020
28.000 leke/muaj

KAMEZ

rr. Berisha | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 3+1, shtepi private, 120 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 07/04/2020
20.000 leke

RRUGA BABE REXHA

fundi saj | 25 M2 | 11.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, ne nje vile 2 kateshe, 25 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 07/04/2020
11.000 leke/muaj

RR. FILE

Prane ekonomik | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, me nje shtepi private, 100 M2, i mobiluar

Botuar më 07/04/2020
20.000 leke

PORCELAN

Porcelan | 110 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne katin e pare te nje vile tek Kodra e Priftit, ne Porcelan. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje se bashku me ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe lavanderi. Apartamenti eshte arreduar se fundmi,i shtruar me parket, mobilim bashkohore dhe i pabanuar me pare. Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode., 110 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/04/2020
30.000 leke/muaj

RR. KEL KODHELI

mbas qendres Globe, 3 min larg rruges kryesore | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 75 M2, kati 3, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/04/2020
30.000 leke

RRUGA E KAVAJES

pas qendres "Globe" | 27 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 27 M2, kati 2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/04/2020
20.000 leke

YZBERISHT

100m mbi shkollen Myslym shima | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 100 M2, kati 4, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 07/04/2020
20.000 leke

RR.TODI SHKURTI

Prane tregut elektrik | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera nje apartament 1+1 me nje banjo, nje ballkon, me hyrje ne vete dhe nje oborr i perbashket me nje familje tjeter. Apartamenti ka uje 24 ore, eshte i kompletuar me dhome gjumi, TV, frigorifer, lavatrice, kondicioner, etj, te gjitha te reja /, 100 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, Qeraja me kontrate te noteri eshte 350 euro, me kontrate personale

Botuar më 07/04/2020
300,00 euro/muaj

RR. GRAMOZ PASHKO

ne Qytet Studenti | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 80 M2, bosh, preferohen familjare ose cifte

Botuar më 06/04/2020
20.000 leke/muaj
)